به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ ساعت ۱۰:۰۶
کد مطلب : ۲۶۵۵۱۷

تاریخ‌سازی زیدان در ال‌کلاسیکو پس از ۴۳ سال

تاریخ‌سازی زیدان در ال‌کلاسیکو پس از ۴۳ سال
گروه ورزشی: با برد رئال مادرید در ال کلاسیکو، این تیم توانست 2 آمار جالب را پس از پیروزی مقابل بارسلونا به ثبت رساند.در چارچوب هفته سی ام لالیگا، رئال مادرید به مصاف بارسلونا رفت و به برتری دو بر یک رسید تا این باشگاه بتواند رکورد 13 سال گذشته خود را دوباره تکرار کرد.

شاگردان زیدان توانستند با شکست بارسلونا در 2 دیدار لالیگایی ال کلاسیکو رکورد 13 سال پیش و فصل 2007-2008 خود را دوباره تکرار کنند و یک آمار خوب را به ثبت رسانند. در آن فصل البته رئال مادرید به مقام قهرمانی در لالیگا رسید و اکنون زیدان نیز قصد دارد با پیروزی در این مسابقه، قدمی بزرگ به سمت قهرمانی بردارد.البته زیدان و تیمش یک آمار درخشان دیگر نیز به ثبت رساندند که آن هم پیروزی در 3 ال کلاسیکوی متوالی پس از 43 سال بود.

در فصل گذشته نیز، رئال مادرید با 2 گل وینیسیوس و ماریانو مقابل بارسلونا به برتری رسیدند و اکنون سومین برد متوالی خود را جشن گرفتند. پیش از این رئال مادرید در سال 1978 توانسته بود در 3 ال کلاسیکوی پیاپی مقابل بارسلونا به برتری دست یابد.در جدول لالیگا، رئال مادرید با 66 امتیاز در صدر، اتلتیکو با 66 امتیاز دوم و بارسلونا با 65 امتیاز در رده سوم قرار گرفته است.
برچسب ها: فوتبال جهان