به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ساعت ۰۸:۴۷
کد مطلب : ۲۶۵۶۸۵

حاکم فوتبال ایران شدیم حالا بایدحاکم آسیا شویم

حاکم فوتبال ایران شدیم حالا بایدحاکم آسیا شویم
گروه ورزشی: وحید امیری  یکی از زحمتکش ترین و دونده ترین بازیکنان تیم ملی ایران و پرسپولیس است. بازیکنی که در۳۳ سالگی ذره ای از آمادگی بدنی اش کم نشده و حتی اغراق نیست بگوییم بیشتر از تمام جوانان تیمش می دود، پِرس می کند و می جنگد. صحبت از وحید امیری یکی از کلیدی ترین بازیکنان پرسپولیس است که حالا در هند است و یحیی گل محمدی خیلی روی توانایی و تجربه اش حساب باز کرده است. تازه ترین صحبت های او را بخوانید:

قبل از سفر به هند با حواشی و تأخیر درپرواز روبرو شدید. شاید برخی هواداران پرسپولیس نگران برهم خوردن تمرکز شما پس از این اتفاق باشند. با آنها صحبتی نداری؟
هواداران نگران نباشند. طرفداران پرسپولیس بدانند و مطمئن باشند در لیگ قهرمانان آسیا با تمام وجود بازی خواهیم کرد. ما هدف بزرگی داریم و با این حواشی به هم نمی ریزیم.

می توانید در حضور گوا، الوحده امارات و الریان قطر به عنوان تیم اول به مرحله بعدی صعود کنید؟
چرا که نه! انشالله بتوانیم نتایجی در خور نام پرسپولیس و فوتبال ایران کسب کنیم.

شرایط در هند خوب است؟
به هرحال نگرانی هایی بابت کُرونا وجود دارد اما مراقب هستیم که دچار این بیماری نشده و با تمام توان برای پرسپولیس بازی کنیم.

به تازگی افشین پیروانی در واکنش به ادعای سرمربی نساجی مازندران مبنی بر زدن واکسن کُرونا برای بازیکنان پرسپولیس گفته است که "تیم ما واکسن عشق و تعصب زده است." در این رابطه نظری نداری؟
ببینید ما اینجا نماینده فوتبال ایران در هند هستیم. به نام ایران هم بازی می کنیم و امیدوارم همه دوستان حمایت کنند. شکی نیست پرسپولیس بازیکنان با غیرتی دارد و هرکسی هم که پیراهن این تیم را می پوشد قدر آن را می داند. این تعصب، فداکاری و جنگندگی شاید مهم ترین فاکتور تیم ماست.

پرسپولیس فصل گذشته به عنوان نایب قهرمانی رسید و حالا همه انتظار قهرمانی از تیم شما دارند. آیا می توانید طلسم را شکسته و این بار قهرمان آسیا شوید؟
بله، به هر حال پرسپولیس قهرمان ۴ دوره گذشته لیگ برتر و حاکم فوتبال ایران بوده است. ما در ۴ سال گذشته هم دوبار به فینال آسیا رسیدیم و می خواهیم با شایستگی حاکم فوتبال آسیا و قهرمان این دوره لیگ قهرمانان شویم. البته شکی نداریم کار بسیار سختی پیش روی ماست اما تلاش می کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. انگیزه زیادی برای رسیدن به این هدف داریم و از کادر فنی بگیرید تا بازیکنان و همه اعضای تیم دنبال قهرمانی هستیم.

شنیده می شود با توجه به غیبت سعید آقایی این احتمال وجود دارد که یحیی گل محمدی از تو در خط دفاع استفاده کند. در لیگ برتر نیز به جای هافبک درپُست غیرتخصصی مهاجم بازی می کنی. مشکلی از این بابت نداری؟
به عنوان یک بازیکن حرفه ای یاد گرفتم هر تصمیمی سرمربی تیم گرفت اطاعت کنم و الان هم تابع نظر آقای گل محمدی خواهم بود.
مرجع : خبر ورزشی
برچسب ها: وحید امیری
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *