به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۲۲:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ساعت ۱۰:۰۷
کد مطلب : ۲۶۵۷۱۷

مدیرعامل کلاب‌هاوس هک این شبکه راتکذیب کرد

مدیرعامل کلاب‌هاوس هک این شبکه راتکذیب کرد
گروه فناوری: مدیرعامل کلاب‌هاوس در واکنش به گزارش اخیر با محوریت هک این شبکه‌ی اجتماعی، به‌صراحت می‌گوید خبر هک شدن کلاب‌هاوس کذب است و رخنه‌ی اطلاعات رخ نداده. پل دیویسن، مدیرعامل کلاب‌هاوس (Clubhouse)، روز گذشته اعلام کرد گزارش فاش شدن داده‌های شخصی کاربران این شبکه‌ی اجتماعی، حقیقت ندارد.مدیرعامل کلاب‌هاوس هک شدن این شبکه اجتماعی را تکذیب کرد.

مدیرعامل کلاب‌هاوس در واکنش به گزارش اخیر با محوریت هک این شبکه‌ی اجتماعی، به‌صراحت می‌گوید خبر هک شدن کلاب‌هاوس کذب است و رخنه‌ی اطلاعات رخ نداده.پل دیویسن، مدیرعامل کلاب‌هاوس (Clubhouse)، روز گذشته اعلام کرد گزارش فاش شدن داده‌های شخصی کاربران این شبکه‌ی اجتماعی، حقیقت ندارد.سایبر نیوز گزارش داده بود یک دیتابیس SQL شامل ID، نام، نام کاربری، ID توییتر و اینستاگرام و تعداد فالورهای کاربران کلاب هاوس در انجمن هکری آنلاینی منتشر شده است. مطابق ادعای سایبر نیوز، به ‌نظر نمی‌رسد اطلاعات حساسی مثل شماره‌ی کارت بانکی در بین اطلاعات‌ فاش‌شده وجود داشته باشد.آن‌طور که در این گزارش نوشته شده، کلاب‌هاوس به ‌شکل فوری به گزارش واکنش نشان نداد تا بررسی‌هایی انجام بدهد.دیویسن می‌گوید او و اعضای تیمش پس از انجام تحقیقات متوجه شده‌اند که کلاب‌هاوس با رخنه‌ی اطلاعات مواجه نشده است.
مرجع : دیده‌بان ایران
برچسب ها: کلاب‌ هاوس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *