به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ ساعت ۱۴:۱۱
کد مطلب : ۲۶۶۰۴۲

پیشنهادجدید شیاطین سرخ برای بازگشت CR۷

پیشنهادجدید شیاطین سرخ برای بازگشت CR۷
گروه ورزشی: به دنبال حواشی اخیر پس از پرتاب پیراهن یوونتوس از سوی کریستیانو رونالدو در دیدار برابر جنوا، رسانه‌های ایتالیایی اخبار زیادی درخصوص نارضایتی رونالدو از شرایطش در تورین و تمایلش برای جدایی از یووه صحبت می‌کنند.از همین رو «کالچو مرکاتو» مدعی شد سران باشگاه منچستریوناتید در نظر دارند رونالدو را از یوونتوس بخرند تا هواداران یونایتد دوباره شاهد درخشش این ستاره پرتغالی جهان فوتبال در اولدترافورد باشند.
این نشریه معتبر ایتالیایی در اداکه خاطرنشان کرد که سران شیاطین سرخ در نظر دارند برای خرید CR7، پل پوگبا را با وی معاوضه کنند.

این درحالیست که پوگبا نیز پیش از این از یوونتوس راهی منچستر شده بود و باتوجه به ضعف مشهود بیانکونری در خط میانی، شاید آندرا پیرلو با این پیشنهاد موافقت کند؛ البته باید دید سران یوونتوس قید رونالدو را خواهند زد یا خیر.
البته سران منچستر در نظر دارند با خرید رونالدو، مشکل گلزنی خود در خط حمله را برطرف کنند چراکه ادینسون کاوانی به هیچ عنوان نتوانست با عملکردش، رضایت اوله‌گنار سولسشایر را جلب کند.
برچسب ها: رونالدو
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *