به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ ساعت ۱۸:۴۹
کد مطلب : ۲۶۶۱۱۰

امباپه قطعا فصل بعد بازیکن رئال مادرید است

امباپه قطعا فصل بعد بازیکن رئال مادرید است
گروه ورزشی: کیلیان امباپه در هفته های اخیر و به خصوص در لیگ قهرمانان عملکرد فوق العاده ای در لباس پاری سن ژرمن داشته و چشم تیم های بزرگی در دنیا را به خود خیره کرده است. در سال های اخیر همیشه اخبار و شایعات زیادی حول محور انتقال این ستاره فرانسوی به رئال مادرید وجود داشته و امسال نیز این روال تفاوتی با گذشته نداشته است.قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن در سال 2022 تمام می شود و هنوز توافقی مبنی بر تمدید قرارداد بین طرفین صورت نگرفته است. رئال مادرید همچنین جدی ترین مشتری این بازیکن محسوب می شود و جوزپ پدرول معتقد است فصل بعد شاهد حضور کیلیان امباپه در لالیگا خواهیم بود.
 
جوزپ پدرول دوشنبه شب در برنامه ای در شبکه ال چیرینگویتو گفت: "تکرار می کنم، کیلیان امباپه فصل آینده در رئال مادرید بازی خواهد کرد. او تمایل ندارد پیشنهاد باشگاه پاری سن ژرمن برای تمدید قرارداد را قبول کند و با توجه به اینکه تنها یک سال از قرارداد این بازیکن باقی مانده، باشگاه به شکل منطقی رقمی معقول برای فروش این بازیکن در تابستان امسال مشخص خواهد کرد. همچنین باید بگویم که کیلیان امباپه به شدت علاقمند به بازی کردن در ترکیب رئال مادرید برای فصل آینده است. فلورنتینو پرز می خواهد با جذب چند بازیکن بزرگ در تابستان امسال، شرایطی مانند تابستان سال 2009 را رقم بزند."
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *