به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۴۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ساعت ۱۰:۳۲
کد مطلب : ۲۶۶۱۸۱

دانشجویان انگلیسی به دانشگاه‌ها بازمی‌گردند

دانشجویان انگلیسی به دانشگاه‌ها بازمی‌گردند
گروه جامعه: با اعلام دولت انگلیس، دانشجویان تمام مقاطع دانشگاه‌های این کشور زودتر از تاریخ ۱۷ مه (دوشنبه ۲۷ اردیبهشت سال جاری) به دانشگاه‌ها بازنمی‌گردند.به گزارش ایسنا، به گفته دولت انگلیس، حدود یک میلیون دانشجو که از کریسمس به صورت آنلاین در حال تحصیل بوده‌اند، قادر خواهند بود از ماه دیگر به محوطه دانشگاه‌های این کشور بازگردند.از ابتدای سال جدید میلادی، تنها دانشجویان دوره‌های عملی امکان حضور در دانشگاه‌های انگلیس را داشتند.
 
اما در این میان، انتظار بازگشایی دانشگاه‌ها طی یک ماه دیگر، بسیار ناامیدکننده توصیف شد."میشل دونلان"، رئیس دانشگاه‌های این کشور طی بیانیه‌ای اظهار کرد: زمان بندی بازگشایی دانشگاه‌ها یک رویکرد محتاطانه برای کاهش محدودیت‌ها بود و اقدام برای بازگشت دانشجویان به دانشگاه، خطر انتقال کروناویروس را ایجاد می‌کند.این در حالی است که روسای دانشگاه‌ها تلاش کردند که تمام دانشجویان در ماه آوریل به دانشگاه بازگردند. چراکه معتقد بودند رعایت محدودیت‌ها فقط برای دانشگاه‌ها غیرمنصفانه است. چراکه تمام مغازه‌ها در حال فعالیت هستند و تنها دانشگاه‌ها تعطیل شده‌اند.

قرار است تمام دانشجویان هنگام بازگشت به محوطه دانشگاه تست ابتلا به کووید-۱۹ دهند.رئیس دانشگاه‌های انگلیس اعلام کرد که امسال هم ۱۵ میلیون بودجه اضافی برای حمایت از سختی‌های دانشجویان در نظر گرفته شده است.گفتنی است، از ماه آتی آموزش در کشورهای حوزه بریتانیا به صورت ترکیبی یعنی حضوری و آنلاین پیگیری خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *