به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۲۲:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب : ۲۶۶۱۹۱

ناتالی پورتمن در فیلمی محصول «HBO»

ناتالی پورتمن در فیلمی محصول «HBO»
گروه فرهنگی: ناتالی پورتمن بازیگر سرشناس برنده جایزه اسکار در نقش اصلی فیلم «روزهای رها شدن» محصول «HBO» ظاهر می شود. ناتالی پورتمن قرارداد بازی در نقش اصلی فیلم پیش روی «HBO» با نام «روزهای رها شدن/The Days of Abandonment» را امضا کرد.این فیلم در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد و براساس رمانی به همین نام نوشته النا فرانته ساخته می شود.
 
«روزهای رها شدن» (ترجمه کتاب در ایران با نام «روزی که رهایم کردی» است) داستان زنی به نام تزی با بازی ناتالی پورتمن است که رویاهای شخصی اش را برای دست یافتن به یک زندگی باثبات رها کرده اما در عوض شوهرش او را رها می کند.مگی بتس این فیلم را کارگردانی و نویسندگی می کند. بتس همچنین به همراه ناتالی پورتمن در کار تولید فیلم مشارکت دارد.خبر حضور پورتمن در این فیلم نزدیک به یک ماه بعد از اعلام بازی این بازیگر در مینی سریال «بانو در دریاچه» که براساس رمان لورا لیپمن ساخته می شود، منتشر شد.ناتالی پورتمن بیشتر برای بازی در فیلم های «لئون»، «کلوزر»، «جکی»، «جنگ ستارگان» و «قوی سیاه» شناخته می شود، او یک بار نیز جایزه اسکار را برای فیلم «قوی سیاه» دریافت کرده است.
برچسب ها: ناتالی پورتمن
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *