به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب : ۲۶۶۲۴۱

تیم فصل آینده «نیمار» مشخص شد

تیم فصل آینده «نیمار» مشخص شد
گروه ورزشی: ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن پس از پیروزی تیمش مقابل بایرن‌مونیخ، تکلیف آینده خود را مشخص کرد.یم فوتبال پاری‌سن ژرمن شب گذشته در یک دیدار حساس از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر بایرن‌مونیخ قرار گرفت و با یک گل شکست خود اما موفق شد به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف به مرحله بعد صعود کند.«نیمار» ستاره تکنیکی و تاثیرگذارپاریسی‌ها پس از پیروزی مقابل بایرن در خصوص تمدید قرار داد با تیمش اظهار کرد: تمدید با پاری‌سن ژرمن دیگر مساله‌ مهمی نیست. پاریس خانه من است و واضح است که من در اینجا راحتم. نسبت به گذشته احساس خوشبختی دارم.
 
«ناصر الخلیفی» رییس پاری سن ژرمن نیز در گفت و گویی عنوان کرد: ما در این باشگاه برای بدست آوردن لیگ قهرمانان و همه جام‌های موجود سرمایه‌گذاری زیادی کرده‌ایم. نیمار و «کیلیان امباپه» هیچ بهانه‌ای برای ترک باشگاه ندارند. ما واقعا همه چیز را برای پیروزی در مسابقات در اختیار داریم.وی افزود: ما امروز یک تیم بسیار عالی داریم. به همه احترام می‌گذاریم و در کنار همدیگر هستیم. هنوز چیزی تمام نشده و ما باید ادامه دهیم. باید هر روز بیشتر از روز قبل کار کنیم. اعتقاد من این است. رمز موفقیت این است که جزییات تفاوت‌ها را ایجاد می‌کنند.
برچسب ها: نيمار
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *