به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۹:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ ساعت ۱۵:۱۱
کد مطلب : ۲۶۶۹۵۳

آلاسکا در تلاش برای جذب توریست

آلاسکا در تلاش برای جذب توریست
گروه بین الملل: ایالت آلاسکای آمریکا برای مقابله با کمبود گردشگر چاره‌ای اندیشیده است: قرار است از اول ژوئن در برخی از فرودگاه‌های این کشور به مسافران این ایالت واکسن کرونا تزریق شود، آن هم به صورت مجانی.معضل "واکسن کرونای کافی و گردشگر اندک" مسئولان آلاسکا را به فکر چاره انداخت، چاره‌ای غیر‌معمول که بتواند مسافران را به سفر به این ایالت در آمریکا ترغیب کند.
آلاسکا قصد دارد در فرودگاه‌های آمریکا به گردشگرانی که قصد دیدار از این ایالت کرده‌اند واکسن مجانی کرونا تزریق کند.مایک دانلوی، فرماندار آلاسکا  با ارائه این طرح گفت، قصد دارد از این طریق گردشگران این منطقه را افزایش دهد.او یادآور شد، تزریق واکسن "احتمالا دلیل خوب دیگری به دست می‌دهد تا گردشگران در فصل تابستان از آلاسکا دیدن کنند."
دانلوی افزود: «ما به واکسن دسترسی داریم، چرا از آن استفاده نمی‌کنیم؟ پس رو می‌کنیم به گردشگران و به آن‌ها می‌گوییم، اگر به آلاسکا بیایید واکسن خود را رایگان دریافت خواهید کرد.»
قرار است از اول ژوئن واکسیناسیون در فرودگاه‌های انکوریج، فیربانکس، جونو و کتچیکان آغاز شود.هایدی هدبرگ از وزارت بهداشت ایالتی گفته است، از پایان آوریل این اقدام به صورت آزمایشی برای مسافران ساکن این منطقه اجرا خواهد شد. این پروژه هم برای شهروندان آمریکا و هم برای گردشگران خارجی به اجرا در خواهد آمد.

 
برچسب ها: آمریکا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *