به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ ساعت ۰۸:۴۳
کد مطلب : ۲۶۷۰۱۶

قتل دختر ۱۳ساله‌ی تیزهوش در جیرفت

قتل دختر ۱۳ساله‌ی تیزهوش در جیرفت
گروه حوادث: متهم به قتل ۳۱ ساله ای که دختر بچه بی گناه روستایی را به کام مرگ فرستاد، در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و به قتل اعتراف کرد.دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت روز گذشته از دستگیری قاتل دختربچه ۱۳ ساله ای به نام «مبینا» در کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان خبر داد و افزود: این جنایت روز بیست و هشتم فروردین در روستای «سعید آباد ایلخانی» جیرفت اتفاق افتاده است.

قاضی حسین سلامی در تشریح این حادثه با اشاره به این که قتل این دختربچه در منزل شخصی آن ها و در غیاب والدین اش اتفاق افتاده است، ادامه داد: بنا به گفته شاهدان محلی، پدر مقتول در محل کار و مادرش نیز برای انجام امور ثبت نام این دانش آموز در مدرسه تیزهوشان در بیرون از خانه بوده است.وی ادامه داد: مادر قربانی این جنایت، پس از بازگشت به منزل، با جسد بی جان فرزندش روبه رو شده و بلافاصله با اورژانس تماس گرفته است.

این مقام قضایی گفت: پس از حضور عوامل اورژانس و به دلیل مشکوک بودن مرگ او، نیروهای پلیس و مقام قضایی را در جریان گذاشتند و بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی «رومرز» و پلیس آگاهی با حضور درصحنه جنایت و بررسی شواهد موجود، شناسایی عامل این قتل را در دستور کار قرار دادند و در کمتر از ۲۴ ساعت موفق به شناسایی و دستگیری متهم شدند.قاضی سلامی با اشاره به این که قاتل در مرجع قضایی به قتل این دختربچه اعتراف کرده است، افزود: قاتل ۳۱ ساله، در اعترافات خود انگیزه این قتل را اختلاف با والدین مقتول ذکر کرده است. وی یادآور شد: پیکر این نوجوان نیز برای مشخص شدن علت قتل و زوایای پنهان این پرونده جنایی و انجام بررسی های تخصصی مورد نیاز به پزشکی قانونی منتقل شده است.
مرجع : روزنامه خراسان
برچسب ها: قتل حوادث
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *