به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ ساعت ۰۹:۴۹
کد مطلب : ۲۶۷۰۴۹

«ارباب حلقه ها» در جایگاه پنجم گیشه چین

«ارباب حلقه ها» در جایگاه پنجم گیشه چین
گروه فرهنگی:  انیمیشن ژاپنی «کاراگاه کونان: گلوله سرخ» توانست در این هفته بالاتر از «گودزیلا علیه کونگ» و نسخه ریمستر ۴K «ارباب حلقه ها: یاران حلقه» در جایگاه اول گیشه سینماهای چین قرار بگیرد.قسمت اول «ارباب حلقه ها» که اکرانش در چین یک رویداد مهم به شمار می آمد با کسب ۴ میلیون دلار در جایگاه پنجم پرفروش ترین های هفته قرار گرفت این میزان فروش «ارباب حلقه ها: یاران حلقه» در مقایسه با فروش «آواتار» در هفته اول در چین که ۲۳ میلیون دلار بود و شامل نمایش های شبانه هم می شد به مراتب کمتر بود.
 
البته باید اشاره کرد که «آواتار» در هفته نخست نمایشش در چین نزدیک به ۲۲ درصد پرده های سینما را در اختیار داشت در حالی که «ارباب حلقه ها» به دلیل تایید دیرهنگامش برای اکران در سینماهای چین تنها ۵ درصد سالن ها را در اختیار داشت.در هر صورت هرج و مرج بوجود آمده در اکران «ارباب حلقه ها: یاران حلقه» موجب شد تا انیمیشن «کاراگاه کونان: گلوله سرخ» به کارگردانی چیکا ناگائوکا با ۱۶ میلیون دلار فروش در صدر گیشه سینماهای چین تکیه بزند.در جایگاه دوم پرفروش ترین های سینما در چین، فیلم درام بومی «خواهر» که داستان دختر جوانی است که بعد از مرگ والدینش باید از برادرش مراقبت کند، قرار گرفت. این فیلم با ۹٫۷ میلیون دلار بالاتر از «گودزیلا علیه کونگ» با ۶٫۹ میلیون دلار فروش قرار گرفت.
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *