به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ ساعت ۱۶:۱۴
کد مطلب : ۲۶۷۱۶۹

راهبرد رهبر انقلاب رفع همه تحریم‎‌هاست

راهبرد رهبر انقلاب رفع همه تحریم‎‌هاست
گروه سیاسی: رئیس قوه قضاییه گفت: باشگاه سلطه دنبال آن است که با تحریم و حرکت‎های ناجوانمردانه مانع از حرکت علمی و فناوری ملت ایران شود، اما راهبرد رهبر انقلاب رفع همه تحریم‎‌هاست و در این زمینه اجماع ملی نیز وجود دارد.
حجت الاسلام ابراهیم رئیسی  ادامه داد: دشمن در حوزه اقتصادی با پروژه تحریم و در عرصه هسته‌‎ای با حرکات تروریستی، به دنبال اخلال در حرکت ملت ایران است.
وی با بیان اینکه پاسخ حرکت‌‎های تروریستی دشمن ایستادگی مقتدرانه است و آغاز غنی‌سازی ۶۰ درصدی نمونه‌‎ای از همین اقدامات است، گفت: البته نباید به همین بسنده کرد بلکه پیگیری و ادامه مقتدرانه فعالیت‎‌های هسته‎‌ای به دشمن این پیام را خواهد داد که به هیچ وجه در این مسیر متوقف نخواهیم شد. رئیسی تصریح کرد: باشگاه سلطه دنبال آن است که با تحریم و حرکت‎های ناجوانمردانه مانع از حرکت علمی و فناوری ملت ایران شود، اما راهبرد رهبر انقلاب رفع همه تحریم‎‌هاست و در این زمینه اجماع ملی نیز وجود دارد که پیگیری این راهبرد رهبر انقلاب باید مقتدرانه و نه بصورت فرسایشی پیگیری شود.
برچسب ها: تحریم
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *