به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ ساعت ۰۹:۰۷
کد مطلب : ۲۶۷۲۵۱

گلادیاتور به روزهای اوجش برگشته است

گلادیاتور به روزهای اوجش برگشته است
گروه ورزشی: پرسپولیس در این فصل ۳هافبک دفاعی دارد و لاجرم یکی از آنها باید بیرون بنشیند. در این میان عمدتا انتخاب یحیی گل‌محمدی حضور احمد نوراللهی و میلاد سرلک در کنار هم بوده و کمال کامیابی‌نیا اغلب روی نیمکت نشسته است. او البته در مقطعی به‌عنوان جانشین کنعانی‌زادگان مصدوم در پست دفاع میانی به میدان رفت و بد هم کار نکرد. با این حال با بهبودی این بازیکن، کمال هم روی نیمکت برگشت.

در دیدار با الریان قطر اما یحیی تصمیم گرفت به سرلک استراحت بدهد و کامیابی‌نیا را از ابتدا به میدان بفرستد. از قضا کمال شب درخشانی داشت و با گلی که در آغاز نیمه دوم به ثمر رساند، شیرازه حریف قطری را فرو پاشاند. او در انتهای دیدار هم به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد تا حقانیتش را نشان داده باشد.

کامیابی‌نیا سال‌های پایانی فوتبالش را پشت سر می‌گذارد و طبعا دلش می‌خواهد بیشتر بازی کند. زمان حضور در زمین هم معمولا شاهد نمایش‌های خوبی از این بازیکن هستیم؛ بنابراین شاید ترافیک خط میانی کمال را به سمت جدایی سوق بدهد. باید منتظر ماند و دید در ادامه چه اتفاقی رخ می‌دهد؛ آیا به کمال بیشتر از قبل بازی می‌رسد یا او باز هم از روی نیمکت باید کار احمد و میلاد را تماشا کند.
برچسب ها: پرسپولیس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *