به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب : ۲۶۷۳۲۶

تصادف مرگبار بامدادی با ۶ کشته و مصدوم

تصادف مرگبار بامدادی با ۶ کشته و مصدوم
گروه حوادث: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ازوقوع تصادف مرگبار بامدادی در استان همدان و جانباختن و مصدومیت ۶ نفر خبر داد.سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا  از وقوع یک فقره تصادف‌‌ فوتی در ساعت ۰۰:۵۰ بامداد امروز اشاره و اظهار داشت:در محور نهاوند-کنگاور در استان همدان تصادف یک دستگاه‌ کامیون بنز با پژو آردی به ماموران پلیس راه گزارش شد.

وی با بیان اینکه علت وقوع حادثه در دست بررسی است تصریح کرد: متاسفانه در این تصادف ۲ نفر جانباخته و ۴ نفر مصدوم شدند.وی با اعلام این مطلب که رانندگان باید از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کرده و بعد از هر 2 ساعت رانندگی به مدت 15 دقیقه استراحت کنند خاطرنشان کرد: بستن کمربند ایمنی حتی برای سرنشینان عقب خودرو، پرهیز از انجام تخلفات حادثه ساز مانند سرعت و سبقت غیر مجاز به ویژه در راه های که جداشونده ندارند‌ و همچنین صحبت نکردن با تلفن همراه در هنگام رانندگی از جمله توصیه های پلیس به رانندگان است.
برچسب ها: حوادث رانندگی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *