به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب : ۲۶۷۳۴۴

برگزیدگان جشنواره سانفرانسیسکو معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره سانفرانسیسکو معرفی شدند
گروه فرهنگی:  فستیوال بین المللی فیلم «سانفرانسیسکو» از برگزیدگان جشنواره امسال خود رونمایی کرد. در این دوره از جشنواره، فیلم مستند «رادیوگرافی یک خانواده» ساخته فیروزه خسروانی محصول ایران، نروژ و سوییس نیز حضور داشت که در نهایت نتوانست به هیچ کدام از جوایز جشنواره دست پیدا کند.
 
در این رویداد جایزه هیات داوران بهترین مستند کوتاه به مستند محصول مکزیک و آمریکا با نام «با خانه تماس بگیر» رسید، جایزه بهترین مستند انیمیشن کوتاه نیز به مستند کانادایی «در سایه اندوه ها» ساخته آن کوییزومی تعلق گرفت. جایزه بهترین مستند بلند را مستند هندی «نوشتن با آتش» را دریافت کرد. در نهایت جایزه بهترین مستند بلند از دیدگاه تماشاگران نیز به طور مشترک به دو فیلم «رقصنده کوبایی» ساخت کشورهای ایتالیا، کانادا و شیلی و فیلم «لی‌لی تاپلس جهان» که درباره یک دختر ۲۰ ساله حاضر در عرصه دومینو است، رسید.جشنواره بین المللی فیلم «سانفرانسیسکو» بین روزهای ۹ تا ۱۸ آوریل به صورت آنلاین و حضوری برگزار شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *