به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ ساعت ۱۷:۴۶
کد مطلب : ۲۶۷۴۱۶

تمدید تعطیلی مرز مهران تا ۲ هفته دیگر

تمدید تعطیلی مرز مهران تا ۲ هفته دیگر
گروه جامعه:  استاندار ایلام گفت: پایانه مسافربری مرز مهران به منظور مهار کرونا تا اواسط اردیبهشت ماه جاری تعطیل، اما مرز تجاری همچنان باز است.محمد نوذری گفت: مرز مسافرتی مهران در این راستا بر روی زائران و مسافران این پایانه بسته می‌شود، اما مرز تجاری با رعایت کامل دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی باز است. وی افزود: مرز مهران از مرز‌هایی است که بدلیل تردد با کشور عراق در بحث کرونا روی کشور تاثیرگذار بود و تا اطلاع ثانوی بر روی مسافران بسته است.

استاندار ایلام تاکید کرد: پیک چهارم کرونا در ایلام بدلیل مجاورت ایلام با خوزستان و تردد شهرستان‌های حوزه جنوب بخصوص دهلران و آبدانان با این استان ایجاد شد و برای مهار آن بیشترین محدودیت‌ها در استان اجرا شد. نوذری ادامه داد: پیک چهارم با شیوع کرونای انگلیسی ابتدا در خوزستان سپس در جنوب غربی کشور و در ادامه در سراسر ایران انتشار یافت.وی وضعیت کرونا در استان را به شدت نگران کننده اعلام کرد و هشدار داد: در صورت اهمال در رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، نمی‌توان بدون همکاری مردم کرونا را مهار کرد.

استاندار ایلام اضافه کرد: آمار فوتی‌ها در ایلام افزایش یافته و در روز‌های ابتدایی سال جاری ۲۴ نفر فوتی ثبت شده که نگران کننده و اکثر بیمارستان‌ها نیز از بیماران کرونایی پر شده است، درحالیکه در بهمن و اسفندماه سال گذشته ۲۵ روز بدون فوتی کرونا را شاهد بودیم.نوذری با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی یادآور شد: تمام تلاش و تمرکز خود را برای مهار ویروس مرگبار کرونا در استان خواهیم کرد که در این زمینه به شدت نیازمند همکاری و همراهی مردم هستیم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *