به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب : ۲۶۷۴۸۷

استمهال‌بدهی معوقات‌شامل کدام مشاغل می‌شود

استمهال‌بدهی معوقات‌شامل کدام مشاغل می‌شود
گروه اقتصادی: دبیر کمیسیون شورای هماهنگی بانک‌های استان زنجان در رابطه با قانون استمهال بدهی و معوقات مشاغل آسیب‌دیده از کرونا توضیح داد.حسن دادگر  با اشاره به مصوبه جدید در رابطه با استمهال تسهیلات، اظهار کرد: بر اساس مصوبه جدید دولت، بدهی و معوقات مشاغل آسیب‌دیده از کرونا استمهال می‌شود که این مصوبه همزمان با سراسر کشور در استان زنجان هم اجرا خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه اجرای این طرح در راستای حمایت از مشاغل آسیب‌دیده از کرونا است، افزود: بدهی و معوقات در قالب مشاغل گروه‌های گردشگری، فرهنگی و ورزشی استمهال می‌شود. محدودیت‌های جدید برای بسیاری از مشاغل که به لحاظ بانکی مشکل ایجاد کرد، به همین دلیل تصمیمات جدیدی اتخاذ شد که بر اساس آن از مشاغل آسیب‌دیده از کرونا حمایت می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه با پیگیری‌های انجام شده از سوی مسئولان استانی نسبت به استمهال سایر مشاغل در استان زنجان اقدام شد، ادامه داد: بر این اساس هیئت ‌دولت در مصوبه جدیدی از استمهال بدهی آسیب‌دیدگان از کرونا در سایر مشاغل نیز موافقت کرد. در حال حاضر این قانون فقط تصویب شده و به زودی پس از ابلاغ دستورالعمل‌ها، اجرا خواهد شد.دبیر کمیسیون شورای هماهنگی بانک‌های استان زنجان، خاطرنشان کرد: این مصوبه همزمان با سراسر کشور در استان زنجان هم اجرا خواهد شد که بر اساس آن برای چک‌های برگشتی مشاغل گروه دو، سه و چهار فرصت داده می‌شود. همچنین معوقات و اقساط کسبه‌هایی که در اثر تعطیلی کرونا آسیب دیده‌اند، استمهال داده خواهد شد.
برچسب ها: استمهال وام