به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب : ۲۶۷۶۰۷

زد و خورد بازیکنان و هواداران بعد از سقوط شالکه

زد و خورد بازیکنان و هواداران بعد از سقوط شالکه
گروه ورزشی: هواداران تیم فوتبال شالکه بعد از سقوط این تیم از بوندسلیگا، با بازیکنان درگیر شدند.به گزارش ایسنا، بعد از سقوط تیم شالکه به بوندسلیگای ۲ که با شکست برابر آرمینیا بیله فیلد قطعی شد، هواداران با هجوم به ورزشگاه با بازیکنان درگیر شدند.
 
شالکه بعد از ۳۰ سال بازی در سطح نخست فوتبال آلمان و حتی حضور در لیگ قهرمانان، فصل بعد در دسته پایین‌تر بازی خواهد کرد. هواداران که از این وضعیت ناراحت بودند به ورزشگاه هجوم بردند و بعد از دیدار با بازیکنان درگیر شدند که گزارش شده است چندین بازیکن تیم مورد ضرب و شتم قرار گرفتد.

باشگاه با محکوم کردن این حمله اعلام کرد عده‌ای از هواداران خارج از حد خود، به بازیکنان حمله کردند و وضعیتی ایجاد کردند که تیم با مشکل مواجه شود. با تمام ناامیدی قابل درک و عصبانیت از سقوط به بوندس لیگا ۲  باید اتحاد خودمان را حفظ کنیم.پلیس در گزارش خود آورده است به یک‌باره عده زیادی از هواداران با بازیکنان درگیر شدند و عده‌ای اقدام به پرتاب تخم مرغ کردند و عده‌ای نیز با لگد زدن به بازیکنان، باعث ایجاد یک درگیری گسترده شدند.

شالکه در این فصل با بحران زیادی روبه‌رو بود و حتی قبل از داربی روهر با بوروسیادورتموند نیز این اتفاق رخ داد و هواداران و بازیکنان با هم درگیر شدند. شالکه که فصل ناامیدکننده‌ای را سپری کرد در قعر جدول رده‌بندی لیگ قرار گرفت و به دسته پایین‌تر سقوط کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *