به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ ساعت ۱۷:۱۶
کد مطلب : ۲۶۷۸۶۹

رواج معاوضه خودرو با بیت‌کوین در ایران

رواج معاوضه خودرو با بیت‌کوین در ایران
گروه اقتصادی: بعد از معاوضه ویلاهای لاکچری با بیت‌کوین حالا نوبت به معاوضه خودرو با بیت کوین رسیده است. نمونه آن آگهی معاوضه ۲۰۶ با بیت کوین در شهر مشهد است.نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: دولت اعلام کرده است که هر گونه خرید و فروش یا معاوضه کالا با ارزهای دیجیتال غیرقانونی است. بنابراین به مردم توصیه می‌کنیم خودروی خود را با ارزهای دیجیتال معاوضه نکنند.

نعمت الله کاشانی نسب معتقد است: معاوضه خودرو با بیت کوین غیرقانونی است و چنانچه بعد از معامله خریدار یا فروشنده نسبت به دریافت ارز دیجیتال متضرر شود، مقصر خود معامله‌کنندگان هستند.این در حالی است که ماه گذشته تسلا موتورز، شرکت خودروسازی آمریکایی از استفاده بیت‌کوین برای خرید خودروهای گران قیمت خبر داده بود.

قیمت خودرو گران می‌شود؟
با وجود تمدید تعطیلی‌ها تا هفته آینده آیا قیمت خودرو تغییری می‌کند؟ نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو پاسخ داد: بازارها تعطیل است. در دو هفته گذشته هیچ خرید و فروشی انجام نشده است. پیش‌بینی ما این است که در هفته اول اردیبهشت قیمت خودرو تغییری نمی‌کند.به گفته کاشانی‌نسب، این روزها دغدغه مردم این است که چطور از کرونا جان سالم به در برند. بنابراین کسی خودرو نمی‌خرد.
مرجع : تجارت نیوز
برچسب ها: خودرو بیت کوین