> سونی پیکچرز حق پخش فیلم آلمودوار را خرید - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ ساعت ۱۳:۰۵
کد مطلب : ۲۶۸۰۲۴

سونی پیکچرز حق پخش فیلم آلمودوار را خرید

سونی پیکچرز حق پخش فیلم آلمودوار را خرید
گروه فرهنگی: سونی پیکچرز کلاسیک حقوق پخش فیلم جدید پدرو آلمودوار با نام «مادرهای موازی» را در آمریکای شمالی، استرالیا و نیوزلند خریداری کرد.تولید فیلم «مادرهای موازی» از ماه گذشته میلادی در شهر مادرید آغاز شده است.در فیلم جدید آلمودوار، این کارگردان بار دیگر با پنه لوپه کروز بازیگر چندتا از کارهای قبلی اش همکاری می کند. جولیتا سرانو و رزی دی پالما دیگر بازیگرهای این فیلم هستند.
 
«مادرهای موازی» داستان سه مادر را روایت می کند. آلمودوار در کنار کارگردانی، فیلمنامه این کار را نیز نوشته است.آگوستین آلمودوار و استر گارسیا تهیه کنندگان این فیلم هستند.سونی پیکچرز کلاسیک به تازگی فیلم کوتاه «صدای انسانی» آلمودوار با بازی تیلدا سووینتون را نیز منتشر کرده است.پدرو آلمودوار کارگردان سرشناس اسپانیایی برای فیلم «همه چیز درباره مادرم» جایزه اسکار بهترین فیلم بین الملل و برای فیلم «با او حرف بزن» جایزه اسکار بهترین فیلمنامه را دریافت کرده است.
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *