به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ ساعت ۰۹:۴۲
کد مطلب : ۲۶۸۵۹۲

دلیل اصلی دعوت نشدن رضاییان و وریا به تیم‌ملی

دلیل اصلی دعوت نشدن رضاییان و وریا به تیم‌ملی
گروه ورزشی: اسکوچیچ سرمربی تیم ملی اعتقادی به دعوت از رامین رضاییان و وریا غفوری به تیم ملی ندارد. او در خصوص اینکه چرا این دوبازیکن به تیم ملی دعوت نشدند گفت:«من دنبال یک دفاع راست بودم که هم در دفاع کمک کند و هم در حمله. در ایران دفاع راست ها بعضی ها خصوصیات دفاعی خوبی ندارند و بعضی ها هم اصلا در دفاع شرکت نمی کنند. فکر می کنم که جوابم به اندازه کافی قانع کننده باشد. در بسیاری از پست ها بازیکنانی در کلاس جهانی داریم و در بعضی از بازی ها این گونه نیست. این طبیعی است.

بعضی از موقع ها مهم نیست که بازیکن را در پست تخصصی اش بگذاری. من به دنبال این هستم که ارتباط تیم چگونه است که عملکردمان را نسبت به بازی با بحرین و عراق بهتر کنیم.من توضیح را به شما دادم. به دنبال دفاع راست هستم. دفاع راستی که در بازی گل بزند خوب است و خیلی خوشحال می شود ولی وظیفه دفاع راست چیز دیگری است. بازیکنانی که می گویید باید در حین بازی فضای پشت شان را پوشش دهند خیلی جای خود را ترک نکنند و اجازه کار به بازیکن حریف را ندهند.

بازیکنان دفاع راست بعضی از وقت ها 20-30 متر با دفاع وسط فاصله پیدا می کند. وقتی توپ های قطری از سمت مقابل می آید دفاع های راست ما برای گرفتن توپ نمی روند یا به موقع در دفاع حضور پیدا نمی کنند. انتخاب اول من شرکت در دفاع است؛ اگر در حمله هم موفق باشد بیشتر از آن چه که خواستیم بوده ولی نباید سردگم باشد و کار خود را انجام ندهد.»
مرجع : خبر ورزشی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *