به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۴:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب : ۲۶۹۰۷۷

چهار فولادی اجازه خروج از عربستان را ندارند

چهار فولادی اجازه خروج از عربستان را ندارند
گروه ورزشی: در فاصله چند ساعت مانده به بازی برگشت دو تیم فولاد و النصر در تاریخ سوم اردیبهشت ماه مشخص شد، صالح حردانی که در دور رفت لیگ قهرمانان آسیا یکی از ستاره‌های فولاد بود، به همراه یکی از اعضای تیم تدارکات فولاد به کرونا مبتلا شده‌اند. پنجم اردیبهشت هم اعلام شد که تست کرونای دو مربی فولاد مثبت شده است.
سعید آذری در درباره آخرین وضعیت صالح حردانی گفت: متاسفانه تست دوم حردانی مثبت بود و AFC اجازه خروج به او و سه عضو دیگر باشگاه فولاد که به کرونا مبتلا شده‌اند را نمی‌دهد و باید در کشور عربستان ایزوله شوند و قرنطینه باشند تا جواب تست‌هایشان منفی شود. کلیه هزینه‌های پزشکی و قرنطینه‌شان بر عهده AFC است. حردانی به بازی امشب هم نمی‌رسد، اما وضعیت عمومی خوبی دارد و نشانه‌های آن چنانی و درگیری ریه ندارد و خانواده محترم او نگران نباشند. خدا را شکر تظاهرات شدید بیماری وجود ندارد و تنها در قرنطینه به سر می‌برد تا تست اش منفی شود و ان شاءالله در ادامه می‌تواند به تمرینات و سیستم تیم اضافه شود.فولاد از ساعت ۲۲:۳۰ امشب در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الوحدات خواهد رفت و سپس روز جمعه عربستان را به مقصد ایران ترک می‌کند.
برچسب ها: فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *