به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ ساعت ۱۴:۰۷
کد مطلب : ۲۶۹۲۴۱

یك نماینده مجلس: ظریف فرد منفعلی است

یك نماینده مجلس: ظریف فرد منفعلی است
گروه سیاسی: یك عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به اینکه محمدجواد ظریف در اظهارات منتشر شده‌ اخیرش عمق وجود خود را برای مردم به نمایش گذاشت گفت: ظریف فرد منفعلی است که در اظهاراتش به جان‌کری حق می‌دهد و جمهوری اسلامی ایران را محکوم می‌کند.
حجت‌الاسلام حسن نوروزی  با اشاره به اظهارات اخیر محمدجواد ظریف که در یک فایل صوتی منتشر شده است، گفت: اظهار نظر اخیر وزیر امور خارجه نشان داد که دیپلماسی دولت در هشت سال اخیر تا چه اندازه متزلزل بوده و هست و این اظهارات عمق این تزلزل را نشان داد.
نماینده رباط کریم در مجلس با بیان اینکه ظریف بین میدان و دیپلماسی فرق قائل است، افزود:‌ دولت آقای روحانی مثل آقای دولت آقای بازرگان اعتقادش بر این بود که ما باید مثل واتیکان همه رزم و سیستم دفاعی خودمان را با رژیم صهیونیستی و آمریکا و ... کنار بگذاریم و با آنها دوستی داشته باشیم و حمایت از مستضعفین و محرومین جهان که یکی از بزرگترین راهبردهای جمهوری اسلامی است را کنار بگذاریم.
عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: هدف آقای ظریف ارتباط با غرب و استعمارگران و رها کردن فلسطین، سوریه، یمن و ... است. آقای ظریف سر جنگی با شهید سلیمانی دارد و می‌گوید که چرا شهید سلیمانی آن کارها را در سوریه و عراق انجام داده است؟رویکرد آقای ظریف در رابطه با اروپا و آمریکا و مخالفت با ارتباط با کشورهای مستقلی همچون روسیه است و با حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از مردم مظلوم سوریه و دیگر کشورهای منطقه مخالف است.
وی افزود:‌ آقای ظریف نمی‌گوید که چرا آمریکا سردار سلیمانی را در کشوری که در آنجا مهمان بوده به شهادت رسانده؟ بلکه می‌گوید چرا زمانی که می‌خواستند حمله کنند به من نگفتند؟ خوب طبیعی است که اهداف نظامی به یک دیپلمات گفته نمی‌شود آن هم به دیپلماتی که با این مبارزات مخالف است.سعی آقای ظریف بر این است که بگوید ما در برجام و در ارتباط با آمریکا موفق شدیم و سردار سلیمانی مانع این کار بود که این یک تهمت بزرگ از سوی آقای ظریف به شهید سلیمانی است.
وی افزود: آقای ظریف در این فایل صوتی عمق وجود خود را برای مردم ایران به نمایش گذاشت؛ جان، روح و فکر مردم ایران مرد قهرمان جهان شهید سپهبد سلیمانی است که یک تنه و با نیروهای هم‌پیمان خودش در مقابل داعش ایستاد و آن را از بین برد. ما در مجلس اظهارات اخیر آقای ظریف را به طور جد پیگیری می‌کنیم و آن را مورد رسیدگی قرار خواهیم داد.


 
برچسب ها: محمد جواد ظریف

۱۴۰۰/۰۲/۱۰ ۱۴:۱۷
شما که منفقعل نیستید در این چند ماه آغاز مجلس در کنار تصویب کلی قانون و ارئه کلی طرح در راستای مناقع حزبی و فردی خودتون چه کاری برای مردم کردید!!!؟
همتون لنگه هم هستید (372043)
مجید
United States
۱۴۰۰/۰۲/۱۰ ۱۵:۰۷
هدف انقلاب ایا جنگ وستیز مداوم با امریکا برسر نابودی اسراییل است ؟ ان ۱۵ درصدی از مردم رباط کریم که به شما نمایندگی دادند هم برای کمک با رفاه معیشت وکار وزندگی نرمال است میتوانید از انها بپرسید (372045)