به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ ساعت ۰۸:۳۵
کد مطلب : ۲۶۹۳۰۷

استقبال مخاطبان از انتقادپذیری سیامک انصاری

استقبال مخاطبان از انتقادپذیری سیامک انصاری
گروه فرهنگی: سیامک انصاری در واکنش به شوخی‌های کاربران فضای مجازی با فعالیت تبلیغاتی‌اش، گفته است که دلخور یا ناراحت نمی‌شود و اتفاقا از این شوخی‌ها استقبال می‌کند. وی در بخشی از برنامه «همرفیق» با حضور علیرضا عصار، در پاسخ به سوال شهاب حسینی درباره این که آیا از شوخی‌هایی که در فضای مجازی با او می‌شود ناراحت شده‌است یا خیر؟گفت: «من می‌میرم از خنده و از خنده غش می‌کنم. من کمدینم، غیر از این چیزی راجع به بازیگری در ذهنم نیست و کمدی را به خاطر روحیه‌ام انتخاب کرده‌ام. وقتی من در سریالی مانند «در حاشیه» بازی و در کارهای آیتمی کمدی با مشاغل مختلف شوخی می‌کنم، اگر خودم این ظرفیت را نداشته باشم که وقتی کاری می‌کنم با من شوخی کنند، فردا به من چه می‌گویند؟»

انصاری در ادامه صحبت‌های خود با اشاره غیرمستقیم به سکانسی از فیلم «جدایی نادر از سیمین»، خطاب به شهاب حسینی گفت: «شهاب جان شما بازیگری، چقدر با صحنه‌هایی از بازی شما در فیلم‌های مختلف، آن‌جا که عصبانی هستی و توی پیشانی‌ات می‌زنی، شوخی کرده‌اند و کمدی و جذاب هم بوده است، این توهین‌آمیز نیست و چیزی نیست که کسی را ناراحت کند.»

وی در پایان توضیح داد: «وقتی شغل بازیگری را انتخاب می‌کنی، درجا به ۸۰ میلیون نفر اجازه می‌دهی که راجع به شما نظر بدهند و نقدت کنند. از آن لحظه به بعد، حق هیچ‌گونه شکایت و گله‌ای را نداری.» کاربران فضای مجازی در واکنش به استقبال سیامک انصاری از شوخی‌ها و پذیرش انتقادها، ظرفیت بالای او را تحسین کرده‌اند. کاربری نوشته: «آفرین به این رشد فکری و شخصیتی.» کاربر دیگری نیز در تایید صحبت‌های او نوشت: «حرف حساب زد. وقتی شغلی رو انتخاب می‌کنی، مسئولیت داری و دیگران می‌تونن نقد کنن و نظر بدن.»
مرجع : روزنامه خراسان
برچسب ها: سیامک انص