به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ ساعت ۰۸:۵۷
کد مطلب : ۲۶۹۳۱۸

۳ گزینه ناپولی برای جانشینی گتوسو

۳ گزینه ناپولی برای جانشینی گتوسو
گروه ورزشی: باشگاه ناپولی لیستی برای جانشینی جنارو گتوسو در نظر گرفته است که در پایان فصل با آنها وارد مذاکره خواهد شد.با وجود اینکه هنوز ناپولی شانس زیادی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد (این تیم اکنون در رده سوم جدول است)، اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه راضی نیست و گویا او به مدیر ورزشی باشگاه دستور داده که برای پیدا کردن سرمربی جدید دست به کار شود.

همانطور که پیش از این هم شنیده می‌شد نام لوچانو اسپالتی، سرمربی سابق تیم‌های اینتر و رم در فهرست سه نفره ناپولی قرار دارد. او در حال حاضر بیکار است و با هیچ تیمی هم قرارداد ندارد.نفر دوم کریستوف گالتیه سرمربی تیم لیل است، مرد 54 ساله‌ای که از ماه دسامبر سال 2017 سرمربی تیم لیل بوده و قراردادش در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد. تیم او بالاتر از پاری‌سن‌ژرمن متمول صدرنشین جدول رده‌بندی لوشامپیونه است و حتی شانس قهرمانی دارد.

سومین و آخرین گزینه هم وینچنزو ایتالیانو است که فصل گذشته تیم اسپتزیا را به سری A رساند و به نظر می‌رسد که می‌‌تواند تیمش را در دسته اول هم نگه دارد.طبق گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، از اولین باری که فاش شد مالک باشگاه (درمقطعی از فصل که ناپولی روی دور ناکامی قرار گرفته بود) به دنبال سرمربی جدید است، روابط میان گتوسو و دلورنتیس دیگر مانند سابق نشد و با این حال مالک باشگاه در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا باز هم تلاش خود را برای متقاعد کردن سرمربی تیم به ماندن در میان آبی‌پوشان شهر ناپل انجام خواهد داد.
برچسب ها: فوتبال جهان