به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب : ۲۶۹۳۷۱

اینتر شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی در لیگ است

اینتر شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی در لیگ است
گروه ورزشی: کاپیتان سابق اینتر این تیم را شایسته ترین تیم برای قهرمای در سری A ایتالیا دانست.به گزارش ایسنا، خاویر زانتی مدافع سابق اینتر که اکنون به عنوان نایب رئیس در این باشگاه فعالیت دارد، درباره شانس قهرمانی اینتر در لیگ ایتالیا و عملکرد خوب این فصل تیم آنتونیو کونته صحبت کرد و گفت: هنوز قهرمانی ما قطعی نیست ولی آخرین تلاش ها باقی مانده است. من از کارهایی که طی دو سال گذشته انجام داده ایم خوشحالم. فکر می کنم کونته و بازیکنانش کارهای خارق العاده ای انجام دادند و بسیار خوب ظاهر شدند. اینتر شایسته ترین تیم برای قهرمانی در لیگ است.
 
او در ادامه گفت: سال گذشته ما  به قهرمانی در لیگ بسیار نزدیک بودیم، کونته فرهنگ پیروزی را در تیم پیاده می کرد و بازیکنان رشد زیادی کرده اند. امیدوارم این روند رو به رشد ادامه یابد و با همین قدرت در سالهای بعد هم قهرمان شویم. امسال نیز به خاطر شیوع ویروس کرونا برای همه سال سختی بود و بازیکنان و کادر مربیگری زحمت زیادی برای این بازیها کشیدند.پنج هفته قبل از پایان  فصل، اینتر  ۱۱ امتیاز از نزدیکترین رقیب خود یعنی "آتالانتا" پیش است. طبق نتایج هفته بعدی، نراتزوری ممکن است زودتر از موعد قهرمان شود، البته به شرطی که اینتر بر کروتونه پیروز شود و آتالانتا در بازی با ساسولو امتیاز از دست بدهد.
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *