'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> میتینگ احمدی‌نژاد در ساحل بندر دیر/تصاویر - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ ساعت ۱۷:۰۷
کد مطلب : ۲۶۹۴۸۴

میتینگ احمدی‌نژاد در ساحل بندر دیر/تصاویر

میتینگ احمدی‌نژاد در ساحل بندر دیر/تصاویر
گروه عکس: محمود احمدی‌نژاد رییس جمهوری پیشین در روزهای اخیر تحرکات گسترده ای دارد و میتینگ های سیاسی برگزار می کند. نشست هایی که ناظران معتقدند انتخاباتی است.او روز گذشته به بوشهر سفر کرده بود و در بندر دیر لب ساحل و در تجمع هوادارانش سخنرانی کرد.** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۰-۰۲-۲۵ ۰۸:۰۰ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۰/۰۲/۱۱ ۱۷:۱۹
وقتی با تخلفات متخلفین برخورد نشه همینه! (372074)
۱۴۰۰/۰۲/۱۱ ۱۷:۳۳
یکی از ایرادات سیاستمدارهای ما این است که خیلی پر رو هستند و یکی از ایرادهای ما مردم هم اینست که خیلی زود فراموش میکنیم و از یک سوراخ چند بار گزیده میشیم. (372075)
۱۴۰۰/۰۲/۱۲ ۰۳:۳۱
وقتی که دولت اصلاح طلبان این همه فاجعه درست کرده طبیعی است که احمدی نژاد هم نزد مردم عزیز خواهد شد
فاجعه ای بود این 8 سالی که گذشت و همچنان ادامه دارد (372077)
۱۴۰۰/۰۲/۱۴ ۱۴:۴۵
نه اینکه دوره احمدی نژاد مملکت گل و بلبل بود!!!؟ تحریمهای سازمان ملل در دولت این آقا شکل گرفت و هنوز هم که هنوزه داریم تاوان حماقتهای سیاست خارجی احمدی نژاد رو میدیم (372140)
حاج کاظم (آزانس شیشه ای)
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۲/۱۲ ۱۱:۵۰
اووو هه!! چه میکنه این مموتی!!! (372085)
۱۴۰۰/۰۲/۱۲ ۱۴:۴۶
احتمالا از فرصت پیش آمده بخوبی استفاده می کند. مبنی براینکه دولت داری با حرف و کلید بزرگ بدست، انجام نمی شود. به قول معروف مرد میدان و مدیر و مدبر کارکشته می خواهد. چرا که ایشان می گوید همه چیزهای که به دولت من در سال 92 گفتید بدتر از انش بر سر شما آمد. و اگر باور ندارید مردم در صحنه بوشهر و... را ببینید. (372090)