به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ ساعت ۱۸:۰۴
کد مطلب : ۲۶۹۵۰۴

حمید هیراد در بیمارستان بستری شد

حمید هیراد در بیمارستان بستری شد
گروه فرهنگی: حمید هیراد خواننده موسیقی پاپ کشورمان به دلیل ابتلای به ویروس کرونای  در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.حامد حسین زادگان مدیر روابط عمومی شرکت متولی برنامه‌ها و آثار حمید هیراد توضیح داد: مراحل بستری شدن حمید هیراد عزیزمان در یکی از بیمارستان‌های تهران به اتمام رسیده است. این در حالی است که وی به دلیل ابتلا به نوع جهش یافته ویروس کرونا بستری شده است.
 
وی افزود: با توجه به اینکه حمید هیراد از بیماری سرطان نیز مدتی است رنج می‌برد، بنابراین سیستم ایمنی بدن نیز با ضعف زیادی روبه‌رو می‌شود که امیدوارم با توجه به اینکه مرحله جدید شیمی درمانی او نیز چند روز پیش انجام گرفته مشکل چندانی در این زمینه نداشته باشیم. البته وی تا به این لحظه در بخش ای سی یو بستری نشده که امیدوارم تا آخرین روز مرحله درمان نیز به این بخش منتقل نشود.وی از مردم و طرفداران حمید هیراد خواست تا در این شب‌های عزیز برای سلامتی همه بیماران کرونایی و این خواننده موسیقی پاپ دعا کنند.پیش‌تر و در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ هم با انتشار اطلاعیه‌ای خبر ابتلای حمید هیراد به بیماری سرطان تایید شده بود.
مرجع : مهر
برچسب ها: حمید هیراد
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *