به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۲:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ ساعت ۱۷:۲۴
کد مطلب : ۲۶۹۷۱۶

ارزش سهام عدالت و دارایکم امروز چقدر شد؟

ارزش سهام عدالت و دارایکم امروز چقدر شد؟
گروه اقتصادی: بورس اوراق بهادار تهران امروز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه هم با یک روند منفی شروع شد و نهایتا بازار با رنگ قرمز به کار خود پایان داد و شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز همانند روز گذشته با ریزش ۱۳ هزار و ۶۲۶ واحدی روبرو شد و به رقم یک میلیون و ۱۸۰ هزار و ۷۱۲ واحد رسید. در این روز شاخص کل ۱.۱۴ درصد ریزش داشت.«فولاد»، «فملی» و «شستا» سه نماد تاثیرگذار در افت شاخص کل بودند. همچنین سه نماد «وبملت»، «وتجارت» و «اپال» هم پرتراکنش‌های بورس امروز بودند.

ارزش روز سهام عدالت
در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۷۶۹ هزار و ۹۴۶ تومان رسید که نسبت به دیروز ۱.۷ درصد معادل ۱۳۴ هزار و ۶۹۴ تومان کاهش داشت.با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۶۶۱ هزار و ۹۶۷ تومان رسیده است.

ارزش روز دارایکم
قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۶۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۳ هزار و ۵۹۱ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۷۱۸ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۹۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۳ هزار و ۵۴۷ تومان معامله شد.
برچسب ها: سهام عدالت