به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ ساعت ۱۷:۳۲
کد مطلب : ۲۶۹۷۱۹

استقلال با فرهاد مجیدی به فینال آسیا می‌رسد

استقلال با فرهاد مجیدی به فینال آسیا می‌رسد
گروه ورزشی: فراز کمالوند در حاشیه برگزاری مراسم معارفه اش به عنوان سرمربی سایپا بیان کرد: حرفه من مربیگری است و بعد از پیشنهادی که سایپا داد، با توافقی که با فرهاد مجیدی سرمربی محترم استقلال داشتم، به این جمع‌بندی رسیدم که به تیم سایپا کمک کنم. به هر صورت سایپا امکانات سخت‌افزاری خیلی خوبی دارد و جزو معدود تیم‌های تهرانی باقیمانده در لیگ برتر است. انشاالله شرایط به گونه‌ای شود که سایپا با امکانات و شرایط کنونی در لیگ برتر باقی بماند. کارمان را هم از امروز شروع می‌کنیم. فاصله کمی تا شروع مسابقات داریم و امیدوارم به هدفی که باشگاه دارد دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که دلیل اصلی جدایی اش از استقلال چه بود، تاکید کرد: کمک به تیم سایپا دلیل اصلی بود. اینکه می‌گویند مبلغ زیادی از سوی سایپا به من پیشنهاد شده زاییده تفکرات آدم هایی است که نمی‌دانم به چه فکر می‌کنند. کدام مبلغ قرارداد؟ اصلا چنین چیزی است.سرمربی سایپا درباره اینکه آیا مبلغی به استقلال پرداخت کرده، گفت: ببیند حضور من در باشگاه استقلال به خاطر فرهاد بود. قرارداد داشتم اما هیچ مشکلی نیست. دوستی ما پابرجا است. بعد از توافق با فرهاد هم باشگاه راضی شد. 

کمالوند درباره مخالفت احمد مددی با جدایی اش اظهار داشت: ایشان دوست داشتند که من در استقلال بمانم اما به هر صورت چون از نظر فنی با فرهاد مجیدی آمده بودم، او را راضی کردم و جدا شدم.او درباره اینکه آیا قراردادش بند جدایی داشت خاطرنشان کرد: قرارداد ما بیشتر قلبی بود. قرارداد من و فرهاد دوستی ۳۰ ساله‌مان است و اصلا نیاز به نوشتن نبود. 

وی درباره نقش خودش در صعود استقلال به دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: من نقش بسیار جزئی در صعود استقلال داشتم. نقش اول را فرهاد به عنوان سرمربی و بازیکنان داشتند. ما هم بالاخره گوشه ای از کار را گرفتیم و کمک کردیم. سرمربی جدید سایپا همچنین گفت: خداراشکر دل هواداران استقلال خوش شد. به هر حال هواداران استقلال در چند وقت اخیر از اتفاقات افتاده ناراحت بودند. با حضور مجیدی روند روبه رشد ادامه پیدا می‌کند و من فکر می‌کنم باوجود فرهاد این تیم  لیاقت حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارد.
برچسب ها: استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *