به روز شده در ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ ساعت ۱۰:۳۹
کد مطلب : ۲۶۹۸۱۲

دمبله: به زودی تصمیم نهایی را خواهم گرفت

دمبله: به زودی تصمیم نهایی را خواهم گرفت
گروه ورزشی: مهاجم فرانسوی بارسلونا بار دیگر به جدایی از این تیم واکنش نشان داد و تاکید کرد که به زود تصمیم نهایی را خواهد گرفت.به گزارش ایسنا، بارسلونا در دیدار حساس برابر والنسیا با نتیجه سه بر دو به پیروزی دست پیدا کرد تا همچنان در کورس قهرمانی باقی بماند.
 
عثمان دمبله بعد از بازی گفت: از حضور در بارسلونا بسیار خوشحال هستم اما به زودی تصمیم نهایی را درباره آینده ام خواهم گرفت. از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار دارم. من 4 سال است که در بارسلونا بازی می کنم و قطعا اگر آماده نبودم این مدت دوام نمی آوردم.او درباره رابطه اش با مسی گفت: مسی چه در داخل زمین و چه بیرون آن انسان خوبی است. او همواره به تیم کمک کرده است و رابطه خوبی با هم داریم. هم تیمی هایم اکنون لقب اتوئو را به من داده اند(با خنده) چرا که در بسیاری از بازی ها به عنوان مهاجم نوک بازی می کنم.

دمبله درباره این سوال که دوست دارد بازی چه بازیکنانی را ببیند، گفت: از دیدن بازی ریاض محرز و لروی سانه لذت می برم  به ویژه محرز که همواره بازی های او با سیتی را نگاه می کنم. مدافعان به سختی می توانند این بازیکن را مهار کنند.
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *