به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب : ۲۶۹۸۱۴

کیفیت قابل قبول هوای تهران طی امروز

کیفیت قابل قبول هوای تهران طی امروز
گروه جامعه: بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در حال‌ حاضر کیفیت هوا در پایتخت در شرایط قابل قبول است و پیش‌بینی می‌شود که این شرایط ادامه داشته باشد.به گزارش ایسنا، بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران طی صبح امروز (۱۳ اردیبهشت) در بیشتر مناطق تهران کیفیت هوا به‌ دلیل وزش باد موثر در محدوده قابل‌ قبول خواهد بود.
 
با تداوم وزش باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم می‌شود و به‌تدریج با رشد ناپایداری جوی تا اواخر وقت امروز همراه با افزایش ابرناکی و احتمال رگبار پراکنده، برقراری وضعیت قابل‌ قبول در بیشتر مناطق پایتخت پیش‌بینی می‌شود.طی صبح فردا (۱۴ اردیبهشت) کیفیت هوا به‌دلیل ناپایداری جوی و کاهش تردد خودروها در بیشتر مناطق پایتخت در محدوده قابل‌ قبول خواهد بود.

با رشد تدریجی ناپایداری جوی در طول روز و افزایش تندی باد، پراکندگی آلاینده‌ها تسهیل خواهد شد. این شرایط جوی همراه با احتمال رگبار پراکنده تا ساعات پایانی فردا ادامه دارد. از این‌رو برقراری وضعیت قابل‌قبول در بیشتر مناطق را به‌دنبال خواهد داشت. بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت آینده منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۶۱ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین ۵۶ همچنان در شرایط قابل قبول است.
برچسب ها: کیفیت هوا تهران
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *