به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۱:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ ساعت ۱۱:۰۵
کد مطلب : ۲۶۹۸۲۳

دستگیری عاملان تیراندازی در اسلامشهر

دستگیری عاملان تیراندازی در اسلامشهر
گروه حوادث: فرماندار اسلامشهر از دستگیری عاملان تیراندازی شب گذشته در این شهرستان توسط نیروی انتظامی خبر داد.به گزارش مهر، مسعود مرسلپور صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری عاملان تیراندازی شب گذشته خیابان کاشانی شهرستان اسلامشهر توسط نیروی انتظامی خبر داد و اظهار داشت: این عوامل بلافاصله شناسایی شده بودند و پس از شناسایی دستگیری عاملان حادثه در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت که به دستگیری سریع عاملان‌تیراندازی منجر شد.
 
فرماندار اسلامشهر ضمن قدردانی از تلاش جان‌برکفان نیروی انتظامی با بیان اینکه با مخلان آرامش و امنیت روانی مردم به شدت برخورد می‌شود گفت: اطلاع‌رسانی لازم درباره انگیزه این افراد پس از بازسازی صحنه تیراندازی به دستور دادستان شهرستان انجام خواهد شد. برخورد با مخلان آرامش و امنیت مردم همواره در دستور کار قرار دارد و با افرادی که بخواهند نظم عمومی و آسایش مردم را بر هم بزنند به طور صریح و با جدیت برخورد خواهد شد.
برچسب ها: تیراندازی حوادث
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *