'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> سینمای تارانتینو هم بازگشایی می‌شود - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ ساعت ۱۳:۲۱
کد مطلب : ۲۶۹۸۷۴

سینمای تارانتینو هم بازگشایی می‌شود

سینمای تارانتینو هم بازگشایی می‌شود
گروه فرهنگی: تاریخ بازگشایی سینمای نیو بِوِرلی لس آنجلس که متعلق به کوئنتین تارانتینو است و به وسیله وی اداره می‌شود، اعلام شد.با پستی که اخیراً در صفحه‌های مربوط به این سینما به اشتراک گذاشته شده، تایید شد که این سینمای قدیمی در یکم ماه ژوئن بازگشایی می‌شود. جزئیات دیگری در مورد این برنامه ریزی داده نشده، اما این سینما اعلام کرد که در آینده اطلاعات بیشتری را در زمینه بازگشایی ارائه خواهد داد.

با افزایش نرخ واکسیناسیون و همینطور کاهش مبتلایان به کووید ۱۹، سینما‌های لس آنجلس مجاز هستند با رعایت محدودیت ظرفیت، فعالیت خود را از سر بگیرند. در ابتدا آن‌ها فقط می‌توانستند از ۲۵ درصد ظرفیت (نهایتاً ۱۰۰ نفر) استفاده کنند که حالا این میزان به ۵۰ درصد و حداکثر ۲۰۰ نفر افزایش پیدا کرده است.سینمای نیو بِوِرلی در سال ۱۹۲۹ ساخته شد و شرمان تورگان آن را در سال ۱۹۷۸ خرید. در این سینما فیلم‌های کلاسیک، زبان خارجی و فیلم‌های مستقل به نمایش گذاشته می‌شدند. تارانتینو این سینما را در سال ۲۰۰۷ خریداری کرد تا از تغییر کاربری آن جلوگیری کند. از آن زمان هم خودش مدیریت این سینما را بر عهده گرفته است.

مارس سال گذشته بود که این سینما اعلام کرد با همه گیری ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود. این بازگشایی‌های تدریجی نشانه امیدوار کننده‌ای برای آینده صنعت فیلم است تا امید به اکران فیلم‌های مورد انتظار در پرده سینما افزایش پیدا کند.
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *