به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ ساعت ۱۱:۱۸
کد مطلب : ۲۶۹۹۹۹

۱۰۰ کشته و زخمی در حادثه قطار در مکزیک

۱۰۰ کشته و زخمی در حادثه قطار در مکزیک
گروه حوادث: سقوط پل روزگذر قطار مترو در مکزیکوسیتی پایتخت مکزیک رخ داد، دستکم 13 کشته و بیش از 70مجروح برجای گذاشته است.به گزارش ایرنا، تصاویر تلویزیون مکزیک و شبکه های اجتماعی نشان می دهد که  بخشی از  این پل روزگذر دوشنبه شب که محل عبور واگن های قطار بودند تخریب شد. 

منابع بیمارستانی از وخامت حال تعدادی ازمجروحان و احتمال افزایش جان باختگان این حادثه خبر داده اند.شهردار مکزیک در یک پیام توئیتری گفت به سمت محل حادثه در حرکت است. یکی از ویدئوهای تلویزیون مکزیک نشان داد که این گذرگاه در حال سقوط بر روی خودروهای عبوری در جاده زیر آن است. ویدئوی دیگری نشان داده که نیروهای اورژانس و آتش نشان ها در صحنه حادثه حاضر هستند و در میان آوار به دنبال افرادی هستند که از این حادثه جان سالم به دربرده اند. خبرگزاری اسپوتنیک نیز در خبری فوری به نقل از ال پائیس و به نقل از نیروهای امدادی  تعداد کشته های این حادثه را تاکنون دستکم ۶ نفر و مجروحان را ۵۰ نفر اعلام کرد و نوشت: طبق گزارش های اولیه ، پزشکان و خدمات اورژانس به محل حادثه اعزام شده اند و   ، کلودیا شین باوم رئیس دولت مکزیکو سیتی در حال عزیمت به منطقه است.
برچسب ها: حوادث جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *