به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ ساعت ۱۱:۵۷
کد مطلب : ۲۷۰۱۹۷

هری کین هدیه عذرخواهی‌گلیزر‌ها‌به‌شیاطین سرخ

هری کین هدیه عذرخواهی‌گلیزر‌ها‌به‌شیاطین سرخ
گروه ورزشی: مالکان منچستریونایتد امیدوارند تا با خرید هری کین در پنجره تابستانی بتوانند خشم هواداران این تیم که در هفته های اخیر متوجه خانواده گلیزر شده است، فرو بنشانند.هواداران یونایتد در هفته های اخیر و پس از افتضاح سوپرلیگ، عصبانیت خود را نسبت به مالکان آمریکایی باشگاه نشان داده اند و خواهان رفتن آنها از یونایتد شده اند. تظاهرات گسترده روز یکشنبه هواداران منچستریونایتد در بیرون از اولدترافورد، قبل از بازی خانگی آنها مقابل لیورپول، به خشونت کشیده شد و عده ای به داخل ورزشگاه یافتند و صحنه هایی عجیب را به تخریب ورزشگاه و آتش زدن بمب های دودزا در تئاتر رویاها رقم زدند که موجب لغو شدن بازی دو تیم نیز شد.

پس از اینکه شرکت در پروژه شکست خورده سوپرلیگ جرقه نخستین اعتراضات را زد، اکنون هواداران یونایتد همگی یک صدا خواهان فروش باشگاه و کنار رفتن جوئل و آورام گلیزر هستند.حالا اما گلیزرها قصد دارند تا با تلاش برای به خدمت گرفتن هری کین دل هواداران را به دست آورده و اوضاع را آرام کنند. سان گزارش کرده است که شیاطین سرخ مایلند رسما پیشنهاد خود برای خرید کین را به تاتنهام ارائه کنند.

پس از یک فصل ناامیدکننده دیگر که اسپرز به سرعت از جمع مدعیان قهرمانی در لیگ برتر دور شد، از جام حذفی و لیگ اروپا کنار رفت و در فینال کارابائوکاپ برابر من سیتی شکست خورد، شایعات زیادی مبنی بر جدایی هری کین از تاتنهام در تابستان امسال به گوش می رسد.کین بدون شک بهترین فصل خود را با پیراهن تاتنهام پشت سر می گذارد و با 21 گل پیشتاز جدول گلزنان لیگ برتر است و همچنین 13 پاس گل نیز داده است.

اما کاپیتان 28 ساله تاتنهام و تیم ملی انگلیس بی تابانه در تمنای اضافه کردن عناوین قهرمانی به افتخارات خود است و پیش از این تایید کرده است که می خواهد برنده افتخارات جام های تیمی شود، نه فقط افتخارات شخصی.در این گزارش آمده است که کین نیز علاقه مند به انتقال به اولدترافورد است. ستاره تاتنهام در صدر لیست خرید اوله گنار سولسشر، سرمربی یونایتد، قرار دارد. سولسشر نیز خواهان به خدمت گرفتن یک مهاجم در کلاس جهانی است که به و شیاطین سرخ در راه کسب عناین قهرمانی کمک کند. اگر چه دانیل لوی، رئیس اسپرز، اصرار دارد که هری کین را به یک رقیب لیگ برتری نخواهد فروخت.

سان ادعا کرده است که جدایی کین از تاتنهام به این بستگی دارد که آیا کاپیتان از لوی درخواست جدایی می کند و اینکه مدیران این تیم شمال لندنی برای سر و سامان دادن به اوضاع اقتصادی و احیای تیم، تن به فروش کین خواهند داد یا خیر.هری کین در تاتنهام صبر و حوصله زیادی به خرج داده و هفت سال بدون کسب هیچ جامی با این تیم همراهی کرده و در این مدت تبدیل به یکی از برترین گلزنان جهان فوتبال شده است.او در سال 2018 آقای گل جام جهانی شد و دو بار نیز برنده کفش طلای لیگ برتر شده اما ماه گذشته اعتراف کرده است که تاتنهام نتوانسته آرزوهای او در کسب جام های قهرمانی را برآورده کند.
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *