>> کتاب پدربزرگ ۹۲ ساله پرفروش شد - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ ساعت ۱۷:۲۴
کد مطلب : ۲۷۰۲۷۴

کتاب پدربزرگ ۹۲ ساله پرفروش شد

کتاب پدربزرگ ۹۲ ساله پرفروش شد
گروه فرهنگی: کتاب شعر یک مرد ۹۲ ساله پس از آن‌که توسط نوه‌اش در فضای مجازی تبلیغ شد به اثر پرفروش فروشگاه اینترنتی آمازون تبدیل شد.به گزارش ایسنا، «گوردون مک‌کالک» مرد ۹۲ ساله اسکاتلندی به صورت شاعر - مولف کتاب شعری را به چاپ رساند و پس از آن‌که نوه‌اش با انتشار پیامی در توئیتر این مجموعه شعر را معرفی کرد این کتاب در هفته گذشته به اثر پرفروش آمازون در بریتانیا تبدیل شد.
 
کتاب «مک‌کالک» با عنوان «۱۰۱ شعر» در ۲۴ مارس منتشر شده بود. این اثر مجموعه‌ای از شعرها با موضوع عشق، عواطف، روابط، دین، دعا، معنی زندگی، مرگ و ارتباط با خدا را در برگرفته است و  هفته گذشته به طور غیرقابل انتظاری در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های شعر آمازون در بریتانیا صدرنشین شد و بیش از هزار بار توسط مخاطبان امتیاز پنج‌ستاره گرفت.

رشد ناگهانی فروش این کتاب زمانی رخ داد که نوه «مک‌کالک» در ماه آوریل در صفحه تویئتر خود «۱۰۱ شعر» را به عنوان کتاب پدربرزرگش به دنبال‌کنندگانش معرفی کرد و از آن‌ها خواست تا درباره این کتاب نظر بدهند.توئیت نوه «مک‌کالک» به سرعت مورد توجه قرار گرفت و حدود ۳۰۰هزار لایک دریافت کرد. نوه این شاعر در توئیتر نوشت که او قصد داشته با این کار اعضای خانواده و دوستان را ترغیب کند تا درباره کتاب پدربزرگش نظر بدهند اما این کار درنهایت نتیجه‌ای فراتر از انتظار داشته است.
برچسب ها: کتاب پرفروش