به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : ۲۷۰۵۱۱

تیم جوان سایپا را به خوبی آنالیز کرده ایم

تیم جوان سایپا را به خوبی آنالیز کرده ایم
گروه ورزشی: سرمربی تیم ماشین سازی تبریز با اشاره به دیدار تیمش برابر سایپا گفت: تیم جوان سایپا را به خوبی آنالیز کرده ایم و برای موفقیت به میدان می رویم.علیرضا اکبرپور ظهر امروز جمعه در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش مقابل سایپا در تبریز اظهار داشت: طی هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم، حواشی داشتیم که خدا را شکر همه را جمع کردیم و با کمک آقای زنوزی موضوع حل شد. طی دو هفته اخیر تمرینات منظمی داشتیم تا بچه‌ها به آن شرایطی که می‌خواهیم برسند.
 
وی افزود: سایپا تیم جوانی است؛ این تیم را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و روی نقاط ضعف و قدرت این تیم کار کرده‌ایم. امیدوارم که بازیکنان بتوانند توانایی‌های خودشان را به رخ حریف بکشند و بتوانیم هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
سرمربی ماشین سازی با تشکر از مالک باشگاه یادآور شد: از آقای زنوزی یک تشکر ویژه می‌کنم؛ مردی که سرمایه‌اش را برای این فوتبال گذاشته و ما باید قدر چنین آدم‌هایی که از جیبش برای فوتبال هزینه می‌کنند را بدانیم و دلسردشان نکنیم. اگر یک جاهایی هم به مشکل خوردند باید کمک شأن کنیم تا با دلگرمی با این فوتبال خرج کنند. حواشی هم که به وجود آمده بود، خدا را شکر حل شد. آقای زنوزی کمک کردند و تیم را جمع و جور کردیم.

اکبرپور در انتها خاطرنشان کرد: درصدی از قرارداد بازیکنان هم که قرار بود به آنها پرداخت شود، پرداخت شد. امیدوارم که در آینده هم این روند ادامه باشد. قول داده‌اند که به زودی درصد دیگری از قرارداد بازیکنان را بدهند. همه بازیکنانمان بدون توجه به مسائل مالی آمده‌اند و کار می‌کنند و پول برایشان مهم نیست اما هر چقدر در زمینه مالی مشکلاتمان کمتر شود روحیه شأن بالا می‌رود و توانایی شأن نسبت به شرایط قبلی بیشتر می‌شود.
برچسب ها: لیگ برتر