به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ ساعت ۱۴:۲۶
کد مطلب : ۲۷۰۵۴۱

هوتن شکیبا: تئاتری‌ها باید از کجا ارتزاق کنند

هوتن شکیبا: تئاتری‌ها باید از کجا ارتزاق کنند
گروه فرهنگی: هوتن شکیبا بازیگر تئاتر و سینما ضمن یادآوری نمایش «الیور تویست» که چند سال پیش در آن نقش داشت و اظهار دلتنگی برای بازگشت به صحنه تئاتر، از بی‌توجهی مسئولان به امرار معاش فعالان این حوزه گلایه کرد.وی در متنی نوشت: «چرا هیچ مسوولی اهمیتی به امرار معاش و شرایط سخت بازیگران تئاتر در دوران همه گیری کرونا نمی‌دهد؟

من دلم برای بازی روی صحنه‌ تئاتر خیلی تنگ شده و شاید به همون اندازه دلم برای دیدن تئاتر. کل سالی که گذشت تئاتر تعطیل بود و تئاتری‌ها بیکار (تا اینجا حدود ۱۵ ماه) پانزده ماه کامل!!!سوالی که این مدت توی ذهنمه اینه که با این اوضاع اقتصادی، همکارای تئاتریم که قبل از کرونا هم (از وقتی که یادمه همین‌جوری بوده) امرار معاش براشون سخت بود، چجوری زندگی می‌کنن!؟قبلا هم سخت بود، دیگه وای به حال این روزها که اپیدمی ویروسی جهان رو تعطیل کرده و شرایط بدتره و هیچ مسوولی هم اهمیتی به معیشت و شرایط بسیار سختشون نمی‌ده.
نمی‌دونم تا کی!؟ نمی‌دونم تا کجا!؟»
برچسب ها: هوتن شکيبا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *