>> میوه سالمی که می‌تواند شما را چاق کند - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۴۳
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ ساعت ۱۳:۰۷
کد مطلب : ۲۷۰۹۴۶

میوه سالمی که می‌تواند شما را چاق کند

میوه سالمی که می‌تواند شما را چاق کند
گروه علمی: یک متخصص تغذیه در روسیه در مقاله‌ای محصول بی‌ضرری که می‌تواند شما را چاق کند معرفی می‌کند.متخصص تغذیه اولگا شملوا در مقاله‌ای می‌نویسد که مصرف نامحدود توت (به عنوان مثال توت‌فرنگی و بلوبری) می‌تواند منجر به افزایش وزن غیرمنتظره شود.
 
وی در این مقاله می‌نویسد که "توت منبع ویتامین‌ها و مواد معدنی است، بنابراین در صورت عدم اضافه وزن، می‌توانید با خیال راحت آنها را در مقادیر نامحدود مصرف کنید. اگر خطر افزایش وزن برای شما وجود دارد، باید مقدار خوردن توت را کم کنید، زیرا با آنکه توت‌ها کالری کمی دارند و برای بدن مفید هستند، اما قند آن باعث چاقی شما می‌شود".

وی همچنین توجه شما را به این نکته جلب می‌کند که اگر در کالری دریافتی بدنتان دقت کنید می‌توانید وزن کم کنید. شملوا تأکید می‌کند: "برای اینکه کالری دریافتی بیش از مصرف انرژی باشد و ما آن را از طریق فعالیت بدنی این کالری اضافی را بسوزانیم و مصرف می‌کنیم، می‌توانید از هر محصولی استفاده کنید - حتی با انواع توت‌ها، حتی با خوردن گوشت خوک نیز چاق نمی‌شوید. اما با این حال باید بدانید چه موقع باید خوردن آن (توت‌ها) را متوقف کنید".با همه اینها خوراکی‌هایی وجود دارد که سالم هستند و خوردن زیاد آنها باعث چاقی شما نمی‌شود. این مواد شامل سبزی، خیار و گوجه‌فرنگی است.
برچسب ها: توت فرنگی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *