به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ ساعت ۱۸:۲۹
کد مطلب : ۲۷۱۰۲۰

نزاع خیابانی دست سارقان موبایل را رو کرد

نزاع خیابانی دست سارقان موبایل را رو کرد
گروه حوادث: رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از شناسایی ۲ موبایل قاپ حرفه‌ای در نزاعی در خیابان ابوسعید خبر داد. سرهنگ "چنگیز ایدون" اظهار کرد: اواخر هفته گذشته ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱۲ در خیابان ابوسعید درگیری بین چند نفر را مشاهده کردند که ۲ تن از آنان به محض مشاهده ماموران قصد فرار از صحنه را با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت هوندا داشتند.
 
وی با بیان اینکه ماموران بلافاصله برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و آن‌ها را بازداشت کردند، افزود: متهمان در بازجویی‌های ابتدایی اصرار بر بی گناهی داشتند تا اینکه ماموران در بازرسی بدنی از متهمان یک دستگاه موبایل سرقتی به دست آوردند و همین کافی بود تا راز این ۲ سارق حرفه‌ای فاش شود.رئیس کلانتری ابوسعید گفت: تیم پلیسی در ادامه ۵ شاکی پرونده را شناسایی کردند و وقتی پیش روی متهمان قرار گرفتند آن‌ها را همان سارقان گوشی‌های تلفن همراه معرفی کردند که در ادامه سارقان حرفه‌ای که ۲۳ ساله هستند در بازجویی‌ها به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: دربررسی‌های پلیسی مشخص شد این دزدان از سارقان سابقه دار در زمینه کیف قاپی و زورگیری هستند و ۴ ماه قبل از زندان آزاد شده اند.وی خاطر نشنان کرد: متهمان پس از اعترافات شان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
مرجع : باشگاه خبرنگاران
برچسب ها: سرقت حوادث
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *