به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ساعت ۱۲:۲۸
کد مطلب : ۲۷۱۱۵۸

پرسپولیس ۶۰ درصد مسیر قهرمانی را طی کرد

پرسپولیس ۶۰ درصد مسیر قهرمانی را طی کرد
گروه ورزشی: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از تساوی شاگردان گل‌محمدی مقابل سپاهان، ۶۰ درصد مسیر قهرمانی پرسپولیس طی شد.بهزاد داداش‌زاده در خصوص تساوی پرسپولیس و سپاهان در هفته ۲۲ لیگ برتر، اظهار داشت: بازی حساس بود و به هر حال ۳ امتیاز بازی برای دو تیم سرنوشت‌ساز بود. سپاهان برای بُرد اشتیاق بیشتری داشت، چون با توجه به فاصله امتیازش می‌توانست برای قهرمانی خیز خوبی بردارد. از آن طرف هم پرسپولیس از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بازگشته است و تیم قدرتمندی است. در حال حاضر پرسپولیس تیم کاملی است و در همه خطوط بازیکنان خوبی دارد. پرسپولیس مرکز میدان را کامل به دست گرفته بود.
 
وی افزود: شاید اگر پرسپولیس دقت بیشتری به خرج می‌داد، می‌توانست گل دوم را وارد دروازه حریف کند. با توجه به اینکه پرسپولیس یک بازی کمتر دارد، یک امتیاز هم برای پرسپولیس خوب است و در بازی بعد می‌تواند به سمت صدر جدول حرکت کند. ضمن اینکه در امتیاز برابر، پرسپولیس به خاطر تفاضل گُل بهتر صدرنشین می‌شود. بعد از تساوی شاگردان گل‌محمدی مقابل سپاهان، ۶۰ درصد مسیر قهرمانی طی شد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد امید عالیشاه گفت: عالیشاه همیشه خوب بوده، اما به خاطر سلیقه سرمربیان قبلی به کار گرفته نمی‌شد. حتی در زمان برانکو و کالدرون قصد خروج از تیم را داشت. می‌دانم که گل‌محمدی در پدیده (شهر خودرو سابق) به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن بود. بزرگترین حُسن عالیشاه این است که به راحتی بازیکن مقابلش را برمی‌دارد و هر زمان که اراده می‌کند از راست به چپ و از چپ به راست توپ را به حرکت در می‌آورد. عالیشاه بازی مورب را به خوبی انجام می‌دهد.

داداش‌زاده ادامه داد: امیدوارم هر چه زودتر مصدومیت عالیشاه رفع شود و به دربی برسد. واقعا حیف است که این بازیکن آماده در دربی حاضر نباشد. فکر کنم اگر در دربی حضور داشته باشد بازی خیلی خوبی ارائه بدهد.وی در رابطه با عملکرد سیامک نعمتی در دفاع راست پرسپولیس تصریح کرد: نعمتی بازیکن خوبی است و با جان و دل برای پرسپولیس بازی می‌کند. زمانی‌که پرسپولیس به نعمتی نیاز داشت و با کمبود بازیکن روبه‌رو بود، وی به تیم کمک کرد. درست است که فرشاد فرجی در پست دفاع راست به خدمت گرفته شده، اما فکرمی‌کنم هنوز با تیم به هماهنگی کامل نرسیده است. در حالی که نعمتی از قبل در تیم حضور داشته و با دیگر مدافعان هماهنگ‌تر است. در صحنه گل نعمتی مقصر نبود بلکه فداکاری کرد.

بازیکن سال‌های دور پرسپولیس درباره پیش‌بینی‌اش از دربی گفت: بازی حساسی برای پرسپولیس است و ۳ امتیاز این مسابقه برای شاگردان گل‌محمدی اهمیت زیادی دارد. امیدوارم پرسپولیس با عملکرد بهتر در دربی، به قهرمانی نزدیک شود. فکر می‌کنم اگر دو تیم بازیکنان خود را کامل به همراه داشته باشند و بازی جذاب‌تری خواهیم دید.

داداش‌زاده در خصوص عملکرد مهاجمان پرسپولیس عنوان کرد: شهریار مغانلو در بد ورودش به پرسپولیس بدشانسی‌های زیادی داشت و حتی گل‌های حساسی را می‌توانست به ثمر برساند که موفق نبود. مغانلو در لیگ قهرمانان رفته رفته عملکرد بهتری از خود نشان داد و توانست خوش بدرخشد. با این همه توقع ما از او خیلی بیشتر است و نباید توپ‌های مهم را به آسمان بزند. آل‌کثیر هم تشنه بازی و گل است؛ در بازی سپاهان هم بوی گل می‌داد و گل زد. با این همه زوج عالیشاه و مغانلو در دربی می‌تواند موفق‌تر باشد. خط حمله پرسپولیس خیلی خوب است، اما توقع ما از خط آتش بیشتر است.
برچسب ها: پرسپولیس