به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ساعت ۱۲:۵۳
کد مطلب : ۲۷۱۱۷۱

یک شایعه درباره لاغری که نباید به آن توجه کرد

یک شایعه درباره لاغری که نباید به آن توجه کرد
گروه جامعه: کاهش وزن اغلب با عادات غذایی مخصوصی همراه است اما این شایعه که صبح‌ها می‌توانید شیرینی بخورید درست نیست. آلبینا کمیساروا، متخصص تغذیه در روسیه در مقاله‌ای به رازهای کاهش وزن و شایعات درباره آن می‌پردازد.کمیساروا می گوید که هنگام خوردن شیرینی، هیچ تفاوتی در زمان خوردن آن وجود ندارد. به عبارت دیگر، شیرینی های صبح تضمینی برای کاهش وزن نیستند؛ حفظ تعادل در خوردن شیرینی در طول روز مهم است. وی همچنین تشریح می کند که فقط صبحانه شیرین به سیری کوتاه مدت منجر می شود.
 
در عین حال وی می‌گوید نباید از قند موجود در میوه‌ها ترسید. البته نباید از آنها سو استفاده کنید و میوه‌های شیرین زیادی بخورید؛ اما امتناع از آنها کمبود ویتامین و مواد معدنی را در پی خواهد داشت.این متخصص غدد تاکید کرد: تعادل روزانه به شما امکان می دهد هر نوع غذایی را در رژیم عصرانه قرار دهید. اگر در وعده های غذایی قبلی مقدار بیشتری در ناهار خوردید؛ می توانید در وعده های غذایی عصر کمتر بخورید.

جدا کردن غذاهای «چرب» نیز یک استراتژی تغذیه‌ای موثر نیست، زیرا اکثر غذاها با هم ترکیب می‌شوند و چربی در هر غذایی وجود دارد. هیچ الگوی گروهی مانند ترکیب خیار با ماست، یا ماهی با محصولات لبنی یا محصولات حاوی پروتئین های گیاهی و حیوانی وجود ندارد.  وی همچنین توصیه می‌کند که مقدار زیادی آب استفاده کنید. با این حال، نوشیدن آب هنگام تشنگی ضروری است، باید همیشه در دسترس شما یک لیوان آب باشد. همچنین این پزشک اصرار دارد که نوشابه نخورید و ترجیحا به جای آن آب با ترکیبی از آبمیوه را بخورید.
برچسب ها: کاهش وزن
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *