به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ساعت ۱۳:۰۵
کد مطلب : ۲۷۱۱۷۶

خستگی درساق پای استقلالی‌ها مشهود بود

خستگی درساق پای استقلالی‌ها مشهود بود
گروه ورزشی: تیم فوتبال استقلال در حالی که می‌توانست با پیروزی در دیدار خانگی مقابل ذوب آهن فاصله‌اش را با صدر جدول کاهش دهد، نه تنها از این فرصت استفاده نکرد، بلکه با پذیرش شکست در این دیدار خانگی فاصله‌اش با دو تیم سپاهان و پرسپولیس افزایش هم یافت.

ایوب اصغرخانی پیشکسوت و مدیر فنی آکادمی استقلال  اظهار داشت: قبل از هر چیز به این نکته اشاره کنم که آبی پوشان این بازی را به خودشان باختند نه ذوب آهن. در حالی که خستگی در ساق بازیکنان استقلال کاملاً مشهود بود، غیبت بازیکنان کلیدی به دلیل محرومیت و مصدومیت نیز در این بازی به چشم آمد و از همه بدتر اشتباهات فردی بود که گریبان تیم را گرفت.

وی اضافه کرد: اگر این بازی در شرایط عادی‌تر انجام می‌شد، امکان نداشت ذوب آهن از استقلال امتیاز بگیرد. اما اصفهانی‌ها با بهترین استفاده از شرایط استقلال امتیازات حساسی را از تهران با خود بردند که به قول فرهاد مجیدی مبارکشان باشد.

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان ساخت: همانطور که وقتی تیم در یک بازی پیروز شود ما می‌گوییم خیلی زود این پیروزی را فراموش کنید و روی بازی بعدی تمرکز کنید، امروز هم می‌گوییم این شکست را همین الان فراموش کنید و روی بازی بعدی که بسیار مهم‌تر از این دیدار است تمرکز کنید.اصغرخانی بیان داشت: شکست همواره تلخ است، اما پیروزی احتمالی در دربی می‌تواند تلخی این شکست را به فراموشی بسپارد. به نظر من استقلال شرایط شکست دادن پرسپولیس در دربی را دارد و اگر در آن بازی با هوش عمل کند، قطعاً به آنچه استحقاقش را دارد خواهد رسید.

مدیر فنی آکادمی استقلال تاکید کرد: برای این تیم هنوز لیگ به اتمام نرسیده و مجموعه تیم نباید حتی از کسب قهرمانی ناامید شوند. با اینکه کار بسیار سخت شده، اما در فوتبال هیچ کاری غیر ممکن نیست و مجموعه باشگاه باید از امروز با تلاش و پشت کار بیشتری برای کسب بهترین نتایج تلاش کند.
برچسب ها: استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *