به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۰۰:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ساعت ۱۷:۲۷
کد مطلب : ۲۷۱۲۴۴

زورگیران محله نازی‌آباد دستگیر شدند

زورگیران محله نازی‌آباد دستگیر شدند
گروه حوادث: رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری ۲ زن و ۲ مرد زورگیر که با همکاری یکدیگر یک دستگاه خودرو را سرقت کرده بودند، خبر داد.سرهنگ "جلیل موقوفه‌ای "رئیس پلیس پیشگیری تهران بیان داشت: درپی وقوع زورگیری و سرقت یک دستگاه خودرو پژو پارس در خیابان نازی آباد توسط ۲ زن و ۲ مرد، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت کلانتری ۱۳۰ نازی آباد قرار گرفت.
 
وی تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که زورگیران در سطح شهر پرسه زنی کرده و سوژه‌های خود را از بین شهروندای که به صورت انفرادی در محل‌های خلوت تردد می‌کردند انتخاب و در یک فرصت مناسب با طعمه کردن ۲ زن راه مال باخته را سد و سپس با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت اموال او می‌کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی در نهایت موفق به شناسایی هر ۴ زورگیر شده و پس از ردزنی آن‌ها در منطقه نازی آباد تهران، در یک عملیات نامبردگان را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.سرهنگ موقوفه‌ای ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی متهمان با مشاهده مستندات پلیس لب به اعتراف گشوده و به سرقت پژو پارس با شیوه زورگیری اعتراف کردند و با تلاش بی وقفه ماموران کلانتری ۲ قبضه سلاح سرد و خودرو مسروقه کشف شد.این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: متهمان برای سیر مراحل قضائی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.
مرجع : باشگاه خبرنگاران
برچسب ها: دستگیری زورگیری
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *