به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۹
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ساعت ۱۷:۳۵
کد مطلب : ۲۷۱۲۴۶

تجمع کارکنان رسمی نفت در اهواز/عکس

تجمع کارکنان رسمی نفت در اهواز/عکس
گروه اقتصادی: کارکنان رسمی نفت مقابل ستاد مرکزی مناطق نفت‌خیز جنوب در اهواز تجمع معروف به چهار طبقه تجمع کردند.  به گزارش ایلنا، معترضان خواهان اجرای ماده ۱۰ قانون اختیارات وزارت نفت، جدول بدو استخدام سال ۹۳ و تسری آن به کلیه پرسنل استخدامی قبل از این تاریخ و وزارت نفت هستند. آن‌ها همچنین خواهان اجرای دقیق و عادلانه قانون افزایشات دستمزد ۱۴۰۰، تغییر اساسنامه صندوق‌های بازنشستگی نفت، تعدیل مدرک پرسنل رسمی که قبل از بخشنامه سال ۹۷ مشغول به تحصیل بوده‌اند، پرداخت بند (ج) فوق‌العاده مناطق جنگی، اصلاح قانون مالیات بر حقوق کارکنان نفت که در شرایط سخت اشتغال دارند، پرداخت کامل پاداش بازنشستگی بر اساس سنوات خدمت پرسنل بدون رعایت سقف پاداش ۳۰ سال، رفع مشکل انتقالی کارکنان شرکت‌های واگذار شده و حل مشکلات دانشجویان و جانبازان هستند. 

بر اساس قانون، کارکنان مناطق جنوبی نسبت به مناطق شمالی از مزایای بهتری برخوردار هستند. کارکنان این مناطق معتقدند، افزایش ۲۵ درصدی حقوق بر مبنای فرمول جدید در محاسبات حقوق و مزایا با توجه به نرخ تورم چندان تاثیرگذار نیست. این عملکرد باعث می‌شود تا کارکنان مناطق شمالی وضعیت بهتری نسبت به آن‌ها داشته باشند در صورتی که شرایط کاری جنوب به مراتب سخت‌تر است.
برچسب ها: وزارت نفت تجمع
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *