به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۲:۱۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ساعت ۱۸:۱۵
کد مطلب : ۲۷۱۲۵۷

بازیگوشی کودکانه جان مادر را گرفت

بازیگوشی کودکانه جان مادر را گرفت
گروه حوادث: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: زن اصفهانی به دلیل بازیگوشی کودکانش دچار آتش سوزی شد.به گزارش ایلنا، روح‌الله فدایی اظهار کرد: در پی تماس تلفنی همسایگان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده برخاستن دود از تراس یک آپارتمان مسکونی شش طبقه در شهرک خاتم‌الانبیا (مسکن مهر) کاشان، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه اطفای حریق ایستگاه پنج مستقر در همان شهرک را به محل حادثه اعزام کرد.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد در پی غفلت و سهل‌انگاری والدین، کودکان با برداشتن کبریت اقدام به روشن کردن آتش در تراس منزل کرده که این اقدام خطرآفرین موجب آتش سوزی شده بود.سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان ادامه داد: در این حادثه مادر کودکان با مشاهده آتش ایجاد شده در تراس که دود آن تمام فضای منزل را پر کرده بود اقدام به خاموش کردن آن می‌کند که از ناحیه دست و پا دچار سوختگی می‌شود، خوشبختانه به کودکان صدمه‌ای وارد نشده و تیم‌های عملیاتی اورژانس حاضر در محل اقدامات لازم را برای درمان مادر انجام دادند.

وی با بیان این که پتو و پرده‌های موجود در تراس این آپارتمان علت تشدید آتش‌سوزی بوده است، گفت: به هیچ وجه کودکان را در منزل تنها نگذاشته و وسایل خطرناک مانند کبریت و فندک را از دسترس آنها خارج کرده و توصیه‌های ایمنی را به کودکان بیاموزیم و آنها را تا حدی با خطرات احتمالی آشنا کنیم.
برچسب ها: حوادث ایران
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *