به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ ساعت ۰۹:۱۹
کد مطلب : ۲۷۱۲۹۲

نصرتی: یحیی برای دربی، فکر اساسی دارد

نصرتی: یحیی برای دربی، فکر اساسی دارد
گروه ورزشی: بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تساوی این تیم مقابل سپاهان اصفهان در آستانه دیدار با استقلال، گفت: دربی برای تاکتیک‌هایی است که یحیی گل محمدی پیاده می‌کند.محمد نصرتی درباره تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان گفت: به نظرم پرسپولیس خیلی راحت می‌توانست سپاهان را شکست دهد. این تیم موقعیت‌های گلزنی زیادی داشت اما پس از گلی که زد عقب نشینی بی دلیلی داشت.
 
مدافع پیشین پرسپولیس افزود: این تیم باید عطش گلزنی خود را همیشه حفظ کند. پرسپولیس در حال حاضر بهترین تیم غرب آسیاست و دلیلی نداشت با زدن یک گل عقب نشینی کند.او درباره عملکرد سپاهان نیز صحبت کرد و اظهار داشت: آنها هوشمندانه بازی کردند. تعویض‌های محرم نویدکیا نشان داد که دنبال بردن هستند. بازیکنان این تیم در نیمه دوم خیلی راحت در نیمه زمین پرسپولیس حضور داشتند و بالاخره توانستند تمرکز خط دفاعی آنها را بر هم زده و به گل تساوی برسند.

نصرتی در خصوص اتفاقات پس از بازی که در راهروی منتهی به رختکن دو تیم رخ داد تصریح کرد: کنترل بازیکنان در فضایی که نتیجه آن در دقایق پایانی تغییر کرده است کمی مدیریت بیشتری می‌خواهد. بازیکنان باتجربه باید خودشان را کنترل کنند تا آنها که جوان‌تر هستند دست تیمشان با محرومیت‌های انضباطی کار ندهند.کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: پرسپولیس خیلی مفت به سپاهان امتیاز داد. امیدوارم این تیم حسرت نخورد و بتواند در دربی مقابل استقلال نتیجه را جبران کند.

وی درباره پیش بینی خود از نتیجه دیدار جمعه پرسپولیس با استقلال تهران یادآور شد: قطعا یحیی گل محمدی فکر اساسی برای پیروزی در دربی خواهد کرد. فکر می‌کنم نتیجه این بازی را ذهن مربیان دو تیم تعیین خواهد کرد و تفکرات یحیی باعث برد پرسپولیس می شود. پرسپولیس توان فنی بالایی دارد و سرمربی‌اش هم شناخت دقیقی از تیم پیدا کرده تا بیشترین بازدهی را از بازیکنان خود داشته باشد.
برچسب ها: پرسپولیس