به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ ساعت ۱۰:۳۳
کد مطلب : ۲۷۱۳۲۷

دو بازی باقی مانده در لیگ را هم باید ببریم

دو بازی باقی مانده در لیگ را هم باید ببریم
گروه ورزشی: مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد پورتو بدون توجه به شانس قهرمانی، دو بازی باقی مانده لیگ پرتغال را نیز باید پیروز شود.به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای لیگ برتر پرتغال یک دیدار برگزار شد که در آن پورتو تیم دوم جدول رده بندی با نتیجه ۵ بر یک فارنسه را از پیش رو برداشت.
 
ستاره ایرانی در این دیدار دو گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد تا برترین بازیکن زمین شناخته شود.طارمی بعد از این دیدار گفت: خوشبختانه بازی خوبی برای ما بود و من هم بازی خوبی همانند کل تیم انجام دادم. ما خیلی خوب بازی کردیم. به تیم فارنسه  تبریک می گویم که با وجود اخراج و ده نفره شدن،  به دفاع مطلق رو نیاورد.  در هر صورت ما از یک یار بیشتر خود استفاده کردیم و بازی روان و خوبی ارائه دادیم.

بازیکن ایرانی در ادامه گفت: همه ما برای تیم بازی می کنیم، مهم نیست که با چه تیمی بازی کنیم. ما برای شخصیت خود بازی می کنیم. ما می خواهیم در دو بازی باقی مانده برنده شویم.اسپورتینگ به احتمال زیاد در این هفته قهرمانی خود را در لیگ پرتغال قطعی خواهد کرد و یاران مهدی طارمی در رده دوم قرار خواهند گرفت. بازیکن ایرانی در ابتدای فصل نیمکت نشین بود و از میانه های فصل به ترکیب تیمش اضافه شد و درخشید.
برچسب ها: مهدی طارمی