به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ ساعت ۱۴:۱۸
کد مطلب : ۲۷۱۴۴۱

بورس سبزپوش شد

بورس سبزپوش شد
گروه اقتصادی: بازار سرمایه امروز روندی صعودی داشت؛ به طوری که هم شاخص کل با معیار هم وزن و هم شاخص فرابورس افزایشی بودند.به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز با  ۲۱ هزار و ۹۳۴ واحد افزایش به رقم یک میلیون و ۱۷۹ هزار واحد رسید. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۱۸۶ واحد صعود کرد و در رقم ۴۱۹ هزار و ۲۵۰ واحد ایستاد. در این بازار ۴۷۰ هزار معامله به ارزش ۴۷ هزار و ۴۲۳ میلیارد ریال انجام شد.
 
فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، معدنی و صنعتی گلگهر و پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با ۱۵۳ واحد افزایش تا رقم ۱۷ هزار و ۴۲۷ واحد صعود کرد.در این بازار ۱۳۷ هزار معامله به ارزش ۳۳ هزار و ۷۵۳ میلیارد ریال انجام شد.پلیمر آریاساسول، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، پتروشیمی زاگرس، سهامی ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان و سرمایه گذاری صبا تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.
برچسب ها: بورس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *